אבטחת אירועים

הדבר שהכי חשוב עבורכם  בתור מארגני אירועים זה להבטיח את שלומם של האורחים שלכם מתחילת האירוע ועד עזיבת האורח האחרון. באירועים בהם נוכחים מספר מצומצם של אורחים, הרי שסביר כי תיק של עזרה ראשונה יספיק על מנת לתת מענה ראשוני. יחד עם זאת, מה קורה בעת שישנם אירועים עם קהל רב של אורחים, בהם ישנה סבירות כלשהי לפציעה או לפגיעה במידות שונות? הרי שצריך לדאוג לקשת שירותים רחבה שכוללת בין היתר את שירותיו של אמבולנס לאירועים על מנת לזכות בשקט נפשי, ראש שקט ובעיקר ביכולת להעניק טיפול רפואי במקרה הצורך.
 

מתי חשוב להזמין שירות אמבולנס לאירועים

באופן עקרוני כל מי שמעוניין לשכור שירותי אמבולנס לאירועים יכול לעשות כן ללא שום קושי מכיוון שכיום פועלות בישראל לא מעט חברות אמבולנס פרטי. עם זאת, ישנם כמה סוגי אירועים שבהם צוותי אמבולנס הינם חלק בלתי נפרד :

חתונות

אמבולנס בחתונות נדרש עבור אלו שמעוניינים להבטיח כי במהלך הערב האורחים ישארו בריאים ושלמים, שחלילה אחד האורחים ירגיש לפתע ברע ויזדקק לרפואת חירום, קחו זאת לתשומת לבכם.

פסטיבלים ומסיבות בטבע

שירותי אמבולנס פרטי באירועים מסוגים שונים המתקיימים בטבע על מנת להגן על החוגגים, מפני שלרוב מסיבות אלו מתקיימות במקומות מרוחקים מן העיר ועד שמגיע שירותי רפואת החירום יכול לעבור זמן יקר שיכול לסכן חיים.

הופעות

אמבולנס בהופעות גדולות הפכו בשנים האחרונות לחובה מצד המארגנים, כי ידוע שמקום שמכיל קהל רב עלול להיות מועד להתעלפויות של אנשים עקב הדוחק, בנוסף המארגנים מעדיפים שהאמבולנס יחכה בחוץ ואיש לא יזדקק לו , מאשר המצב ההפוך שעלול לסכן חיים רבים.

החשיבות של שילוב פרמדיק במערך אבטחת אירועים

הפרמדיקים הם אנשי מקצוע המוסמכים להעניק טיפול רפואי בשטח במקרים שבהם אין רופא בסביבה, כשהטיפול הראשוני אמור לייצב את מצבו של הפצוע עד להגעת הרופא.ההמלצה הטובה ביותר בכל הקשור לאמבולנס לאירועים היא לעבוד מול חברה שמספקת שירותי אמבולנס פרטי ושירותי פרמדיקים במקביל מכיוון שבאופן כזה אין צורך לעבוד עם יותר מחברה אחת במקביל. לרוב עבודה מול חברה אחת שמספקת את שני השירותים במקביל מובילה להוזלת עלויות ולשיפור רמת התפעול במהלך האירוע.לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת יוסי אמבולנס. החברה מתמחה באספקת שירותי פרמדיקים ושירותי אמבולנס לאירועים לכל צורך.