נכבדי,

רואה אני חובה להביא לידיעתך (כמוסד / גוף פרטי שקונה את שרותי העברת חולים ונפטרים באמבולנסים) ולספר לך מה הוא אופי השירות שנותן משרדנו.

שמי יוסי שפרבר, אשר משנת 1978 אני עוסק במתן שרותי העברת חולים באמבולנסים. ניסיון עבודה שנרכש מהקמת התחנה מ.ד.א קריות בתנאי דרישות וציפיות קשות ואחראיות. אופי השירות הנוקשה במשרדי חסר הפשרות בחיוניותו מורכב ממספר פרמטרים וקווים ברורים ואולי נוקשים.

גזרות השרות שאנו מפעילים הם בחיפה עד חדרה, דרום קריית שמונה שבצפון איזור המרכז (גוש-דן כד’) וכן איזור הדרום. בין הלקוחות הגדולים: משרד הבריאות, עיריות, מועצות מקומיות, משרד הביטחון, שרותי רווחה, בתי חולים פרטיים וממשלתיים, קופות החולים, חב’ מוקדי מצוקה, חב’ תיירות מרפא וכמו כן הציבור הפרטי. לצערי, אני יודע שתנאי השוק והסטיגמות יצרו מצב שאותי בעבר דיי העמיד במבוכה, מה גם שבהעדר חוק יצרו פרצות שאינם מקובלים על אופי השרות כגון נהגי אמבולנס, לכאורה שבעבר היו נהגי משאיות או כל רישיון לרכב מסחרי ועכשיו בלי שום הכשרה מינימאלית הם נהגי אמבולנסים . נכון, זה כלכלית יותר זול אבל לא לאופי השירות שאני מפעיל ברמתו ובאיכותו.

הנהגים במשרדנו הם חובשים קרביים בצה”ל וחובשי רפואת חירום שסיימו בהצלחה את הקורס במגן דוד אדום (מד”א), נהגים מוסמכים לנהיגת אמבולנסים, דבר שמקנה רמת ביצוע מושלמת, ואנשי המוקד הם ברמת ההבנה במונחים ומושגים באופי השירות . המשרד מופעל ומרושת בקשר אלחוטי עם הרכבים שבבעולתי, דבר שמונע גמגומים והמענה הוא ברור.

הרכבים ( אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ ) הם ע”פ תקן מחייב (משרד הבריאות וכן משרד התחבורה) ובמערך הרכבים אנו מחזיקים בלעדית גם ברכבים מסוג מרצדס, פולקסווגן ושברולט – שאולי מבחינה כלכלית יקרים באחזקתם אך הם ללא ספק נותנים מענה לאופי השירות, תחזוקתם נעשית ע”י מוסכים מורשים בלבד – דבר שמקנה כשירות מרבית, כל הרכבים מרושתים במערכת ניווט לוויני שמשדרת את מצב הרכב ואת מיקומו הג”ג על גבי מפה 24 שעות ביום 365 ימים בשנה.

חברתנו מפעילה ניידות טיפול נמרץ בתקן מחמיר ופיקוח יומיומי המופעלות ע”י צוות מיומן ורחב של רופא, פאראמדיק (לפעמים 2 פאראמדיקים) וחובש רפואת חירום, נהג אמבולנס, הניידות חדישות ומאובזרות עם מיטב הטכנולוגיות הרפואיות המובילות בעולם במטרה להעניק שירותי הצלת חיים וטיפול חירום מהיר, איכותי ומדויק. אני מעמיד את עצמי לבדיקה ובחינה בכל הקשור באיכות השירות יעילות המקצועית בצמוד לקשר יומיומי על מקבלי השירותים כמו כן, ראוי להשוות את רמת המחירים שאנו מציעים מול הצעותיהם ורמת הביצוע מאופי השירות של חברות אמבולנסים אחרות.

יוסי שפרבר ז"ל

מגמתי הינה לזכות באמון מקצועי וממילא בהכרה רשמית שמעניקה מכירת שירותי אמבולנסים למוסדכם ולכם קהל הלקוחות הפרטי, אמשיך ואפעל עד שיקום ויחוקק חוק אמבולנסים פרטיים במדינת ישראל לתועלת הציבור.

נשמח לעמוד לשירותכם.
בברכה, יוסי שפרבר.

(נכתב במקור ע”י יוסי שפרבר בשנת 2000 , מייסד החברה , יוסי שפרבר 1955-2008)

לפרטים חייגו אלינו 03-7700731