כיצד תנהגו בעת הזמנת אמבולנס

מי שאינו חש בטוב עקב תסמין של נגיף הקורונה בישראל או עקב כל סיבה אחרת, מזמין בעת הצורך אמבולנס, כדי להגיע אתו לבית החולים הקרוב.

משבר הקורונה

כיון שמדובר בתקופה מיוחדת אשר אף אדם בארץ או בעולם לא חווה אותה בעבר, הצוותים הרפואיים מטפלים בנושאים דחופים בלבד. מי שזקוק לסיוע מזמין אמבולנס פרטי וצוות אשר מורכב מפרמדיק חובש ורופא המגיע לביתו כדי לבדוק אותו.

בהתאם למצבו הרפואי מעניקים לו טיפול ראשוני תרופתי או טיפולי והרופא מקבל החלטה אם לפנות אותו לבית חולים או אם לאור הימצאותו של נגיף הקורונה בישראל, עדיף שיישאר בבידוד ביתי. אם קיים חשש שהחולה פיתח תסמין אחד של מחלת הקורונה או יותר מתסמין אחד, תתבצע בדיקה ולאחר מכן תתקבל החלטה לגבי המשך הדרך.

אמבולנס לטיפול נמרץ

כאשר אדם חש בליבו, הפעולה הנכונה היא להזמין אמבולנס לטיפול נמרץ. צוות האמבולנס הוא ייעודי למטרה זו והוא מיומן בטיפול במקרים מסוג זה, טיפול תרופתי מיוחד, מכות חשמל ועוד. אמבולנס זה מוביל את החולה לניידת לטיפול נמרץ בבית החולים הסמוך, לצורך המשך טיפול ומעקב.

בנושא של טיפול נמרץ כל דקה קובעת ולכן יש לקרוא לאמבולנס פרטי שהוא טיפול נמרץ כך שיגיע בהקדם האפשרי. ככל שהמטופל יקבל טיפול מידי כך תהיה לכך השפעה חיובית על המשך החיוניות וההחלמה שלו.

המטרה היא גם להגיע מוקדם ככל האפשר לטיפול נמרץ אשר יש בה את כל המכשור המתאים והרופאים הבכירים שהם בעלי ידע וניסיון רב שנים אשר יודעים איך לטפל בכל סיטואציה. מצבים אלו הם בעייתיים ולכן נדרש טיפול של כל המעטפת, כדי לסייע למצבו הבריאותי של המטופל.

אמבולנס פרטי

לאור הימצאותו של נגיף הקורונה וההשלכות שלו על כל האזרחים, יש קריאות חירום רבות עקב תסמין קורונה אשר התגלה אצל מטופל, כמו חום. כל מקרה נבדק באופן מקיף על ידי הצוות הרפואי ובהתאם לממצאים מתקבלת ההחלטה הרפואית.

בשנים האחרונות חלה עלייה גדולה בהזמנות לאמבולנס פרטי כדי לטפל בנושאים שונים כמו בדיקת חולים, הגעה לבדיקות רפואיות, הסעות לטיפולים שוטפים לחולי דיאליזה, פינוי נפגעים מזירות של תאונות דרכים ועוד.

השירות והיחס האישי הוא מקצועי ומעולה, בנוסף לכך קיימים הסדרים עם קופות החולים אשר מחזירים חלק מהעלויות או את מלוא העלויות למטופל וזאת בהתאם למקרה ולתדירות שבה החולה מזמין את שירותי האמבולנס.

קורונה בישראל

מגפת הקורונה שינתה סדרי עולם בכל רחבי הגלובוס וגם בישראל. כל הצוותים הרפואיים נרתמים לסייע לאזרחים בכל דרך אפשרית כדי לצמצם את מספר החולים. כולנו תקווה שנגיף קורונה בישראל ייחסם תוך שבועות או חודשים בודדים וכך כל אחד מאזרחי ישראל והעולם יוכל לחזור לשגרת החיים הנורמטיבית שלו.

השארת תגובה