שירות לתיירות מרפא

מטופלים/ תיירים המגיעים לארץ לטובת טיפולים רפואיים ע”פ רוב מגיעים לחברות שמזמינות אותם ומטפלות בהם באמצעות האינטרנט או ע”י המלצות אך אינם מכירים ויודעים באמת מול מי הם עומדים. הם פוגשים לראשונה מרגע הנחיתה את הצוות הרפואי / פרא-רפואי (צוות האמבולנס) שמקבל את פניהם עוד במטוס או בשדה התעופה ומאותו הרגע נקבע הרושם הראשוני והקובע, הם צריכים להרגיש בידיים טובות ולקבל את התחושה שבחרו במשרד הנכון ובחברה הנכונה לטפל בהם!

מטרת אמבולנס פרטי הוא לתת שירות גם בשגרה וגם בחירום, אם אתם מחפשים את הפתרון הנוח והאידיאלי להעברת יקירכם הזקוק להסעה מיוחדת וזאת תחת השגחה רפואית. יוסי אמבולנס (י.ש.) בע”מ תעניק לכם את השירות, החברה קיימת מאז שנות ה-80 ומאז והיום עד שירתה עשרות אלפי מטופלים בכל רמות השירות הנדרשות, אין חכם כבעל ניסיון! חברתנו בעלת כל הניסיון הנדרש להעניק לכם את השירות על הצד טוב ביותר, האדיב ביותר והמקצועי ביותר וזאת לצד מחירים נוחים ומתחשבים.

בתי חולים פרטיים וממשלתיים, בי”ח רמב”ם, בי”ח כרמל, בי”ח רוטשילד בני מיון, בי”ח טירת הכרמל, בתי חולים שיקומיים, פלימן, אלישע, אסותא, בתי אבות מהקטנים ועד הגדולים ביותר, משרדים ממשלתיים, משרד הביטחון (ספק רשום), משרד הבריאות, משרד ראש הממשלה, שגרירויות, מוקדי מצוקה, מוסדות חינוך, בתי חב”ד, חברות קדישא, עיריות, קיבוצים, מועצות מקומיות, תיירים וחב’ תיירות מרפא, קהל פרטי ועוד…

מעלית של אמבולנס

ביקורת דרכונים מזורזת וכל זאת באמבולנס של החברה בתיאום עם שדה התעופה ודייל מטעם חב' התעופה.

העברת המטופל לבית המלון / המוסד הרפואי בו יטופל לקליטה ותחילת בדיקות וטיפולים.

קליטת המטופל/ת בשדה התעופה, מטופל המצריכים ליווי רפואי צמוד ואו מוגבלים בתנועתם יפגשו את הצוות כבר במטוס שיוריד אותם ב''ליפט'' מיוחד מהמטוס לקרקע ולאמבולנס של החברה.

ברשותנו אמבולנסים חדישים ונקיים וכמו כן ניידות טיפול נמרץ מתקדמות בליווי רופא ופאראמדיק.

טיול בליווי רפואי עם אמבולנס או רכב וי.איי.פי ממותקן מעלון לכיסא גלגלים או על גבי מיטת האמבולנס עם צוות רפואי לפי הצורך, רופא / פאראמדיק / חובש / אח / אחות – טיול באתרי קודש ומקומות מרכזיים בישראל, אפשרי לצרף מדריך טיולים.

העברת המטופל באמבולנס או נט"ן בין מוסדות רפואיים.

ביקור רופא או פראמדיק בבית המלון בו מתגורר המטופל במקרה הצורך.

העברת המטופל בסיום הטיפולים לשדה התעופה עם אמבולנס ועליה למטוס.

לפרטים חייגו אלינו 073-2494420