הסעות נגישות

שירותי אמבולנס המיועדים להסעת נכים ואנשים הסובלים ממוגבלויות תנועה. לצוותים המקצועיים המיומנים שלנו יש את הידע המקיף בהענקת השירות ההולם שמסייע בהגעה בטוחה לרכב החברה או לרכב פרטי, עם שימוש בכיסאות מיוחדים.

השאירו פרטים עכשיו
ונציג/ה יחזרו אליכם בהקדם

שירות העברות מיוחדות של חולים לבתי חולים ומוסדות רפואיים

שירות הסעת המטופלים מתבצע על ידי אנשי מקצוע ומומחי פיקוח רפואי שמשגיחים בקפדנות על מצב המטופל במהלך הנסיעה. לחברת “יוסי אמבולנס” הסכמים עם כל קופות החולים ובראשן "כללית שירותי בריאות" לסבסוד רוב ההסעות הנדרשות לטיפולים הרפואיים. שירות ההסעה ייעשה ברכב שיועד לצרכים הספציפיים של המטופלים ובכך זוכים המטופלים בנסיעה המותאמת במיוחד עבורם.

השירות זמין בכל סניפי החברה ומתאים למגוון צרכים רפואיים, כולל העברות בין סניפים או בין גופים שונים של "שירותי בריאות כללית", או לשם העברת מטופלים לבתי חולים או לגופים חיצוניים.

העברות-מיוחדות-יוסי אמבולנס

שירות העברות נגישות

החברה מספקת שירותים מקצועיים ברמה גבוהה למטופלים שזקוקים לחוויית תחבורה נוחה ובטוחה, המספקת נסיעה נטולת מתחים באחד מהאמבולנסים החדישים שלנו, אשר מותאמים היטב למצבים בריאותיים שונים.

שירות האמבולנס שלנו אידיאלי גם לאנשים שאינם ניידים או הזקוקים לתמיכה נוספת בנסיעה למפגשי טיפולים רפואיים, כמו למשל גישה לחמצן, השגחה של צוות רפואי מיומן, או רמפה לכיסא גלגלים.

השימוש בשירות האמבולנס שלנו פירושו שאתם או בני משפחתכם תקבלו את הליווי של הצוות המנוסה והידידותי שלנו, שיתמוך בכם בכל שלב במהלך הנסיעה.

אנו גאים להעסיק צוות רחום, אכפתי, מיומן ומוכשר היטב בתמיכה במטופלים עם צרכים שונים, שמספק שירות אדיב ומכבד.

יתרון משמעותי נוסף של שירות האמבולנס שלנו הוא שכל אחד מהרכבים שלנו מותאם לדרישות הספציפיות של המטופלים, כך שהם מקבלים שירות שמותאם לצרכים הרפואיים שלהם, בנסיעה נוחה ונטולת מתחים.

קיימת אפשרות לתאם מראש שירות של העברה אלקטיבית (מתוכננת), והצוות המקצועי מטעם חברת יוסי אמבולנס יהיה מוכן וזמין עם כל הציוד הנדרש.

אנחנו זמינים לשירותכם מסביב לשעון, כך שתוכלו לקבל פתרונות מתקדמים לכל הצרכים הרפואיים שלכם, ולהגיע לקבלת הטיפולים בנוחות, בבטחה ועם תמיכה מקצועית קפדנית.

אמבולנסים ונט"ן ברחבי הארץ
90 +
אנשי צוות רפואים ופרא-רפואיים עובדי החברה
90 +
הזמנות בחודש
2000 +
שנות פעילות
80 +
לקוחות שונים מאז ייסוד החברה
400000 +
"
מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו
הזמינו העברה נגישה עם אמבולנס פרטי
חברת יוסי אמבולנס מציעה שירותים רפואה נרחבים הכוללים שינוע רפואי, לחצן מצוקה, רופא אונליין, רופא עד הבית ועוד מגוון שירותים.
הזמינו העברה נגישה באמבולנס פרטי
חברת יוסי אמבולנס מציעה שירותים רפואה נרחבים הכוללים שינוע רפואי, לחצן מצוקה, רופא אונליין, רופא עד הבית ועוד מגוון שירותים.

תפריט נגישות

לשיחת ווטסאפ

משרת פראמדיק/ית

איזור: ארצי

למשפחת יוסי אמבולנס דרוש פראמדיק/ית עם נסיון בתחום ובעל/ית תעודת לימודים ורישיון פרמדיק

מלאו את פרטיכם בצירוף קורות חיים ותעודות ונחזור אליכם

יש לצרף קורות חיים ותעודות מתאימות

*המשרות מתייחסות לנשים וגברים כאחד  *רק פניות מתאימות ייענו