אבטחה רפואית באירועים

התמחות באבטחה רפואית של אירועים ציבוריים ופרטיים

הזמנת אמבולנס לאירוע

אבטחה רפואית באירועים

צוות רפואי באירוע

אמבולנס פרטי להופעות

השאירו עכשיו פרטים
ונציג/ה יחזרו אליכם

אבטחה רפואית באירועים

שירות אבטחת אירועים זמין לכל אירוע גדול, עם היתרון החשוב של פינוי מהיר לבית החולים, במקום המתנה לצוות שירותי רפואת החירום.

אמובלנס יוסי אמבולנס
אמבולנס פרטי להופעות

מפיקים המתכננים הופעות עם קהל גדול, מבינים היום יותר ויותר את החשיבות של שירות אמבולנס שזמין במקום ההופעה. השירות זמין לכל מקרה של פגיעה, פציעה או מקרה חירום רפואי פתאומי, והמפיקים מבינים את החשיבות הקריטית של אמבולנס שממתין מחוץ למקום, גם אם לא מתרחשים מקרים רפואיים, מכיוון שבמקרה הצורך, ניתן יהיה להתמודד במקום ובאופן מידי עם פציעה חמורה או עם מצב שעלול לסכן חיים.

ניידת נטן
אמבולנס פרטי לפסטיבלים ומסיבות בשטחים פתוחים

שירותי אמבולנס פרטי שזמינים לאירועים מרובי משתתפים שמתקיימים בטבע, חיוניים להגנה על החוגגים. פסטיבלים ומסיבות גדולות הם אירועים שבדרך כלל מתקיימים באזורים מרוחקים מהעיר, ומארגני האירועים מכירים את חשיבות זמינות האמבולנס במקום, במקום לסכן את חיי הנפגעים בהמתנה לשירותי רפואת החירום שיגיעו. שירות זה כפוף לאישור המשטרה או לרישוי עסקים.

אמובלנס יוסי אמבולנס
אמבולנס פרטי לאבטחת חתונות

שירות אמבולנס לחתונות מתאים לבני זוג שמבקשים להגן על שלומם, בטיחותם ובריאותם של האורחים שחוגגים איתם, כך שבכל מקרה בו יידרש סיוע של צוות רפואת חירום, ניתן יהיה לקבל את הטיפול הנדרש במקום.

הקמת בית חולים שדה

הקמת בית חולים מצוייד ומאובזר ברמה גבוהה, עם מערך אמבולנסים, ניידות טיפול נמרץ ורכבי שטח והצלה.

בית חולים שדה הוא מתקן רפואי הנפרש בשטח (עם אפשרות הקמה מהירה ומיידית). המטרה היא לספק פתרונות מקצועיים, יעילים ומהירים במקרי חירום כמו פיגוע טרור, זמני מלחמה, או אסון פתע שמאופיין בנפגעים רבים.

השירות זמין גם לאירועים גדולים עם משתתפים מרובים כמו פסטיבלים, שמצריכים הכנה מראש לכל תרחיש של פגיעה, מחלה או מצב חרום בריאותי פתאומי. במקרים אלו, פעילות בית החולים שמוקם בשטח, או בחדר המיון הקדמי, מתמקדת בטיפול הראשוני הנדרש לפגיעות גופניות, עד העברת הנפגע לבית החולים.

הטיפול הרפואי הזמין בבית חולים שדה מודרני שמוקם על ידי הצוותים המקצועיים שלנו, וכולל מכלול שירותים רפואיים שזמינים בכל בית חולים, מניטור מדדים חיוניים, דרך טיפול שלם בפצועים ונפגעים, ועד ביצוע ניתוחים. ההתנהלות מבוססת על מיון הנפגעים וסיווג חומרות הפציעות שלהן, והפנייתם לקבלת הטיפול המתאים, בשטח הפתוח!

אמבולנסים ונט"ן ברחבי הארץ
90
אנשי צוות רפואים ופרא-רפואיים עובדי החברה
90
הזמנות בחודש
2000
שנות פעילות
80
לקוחות שונים מאז ייסוד החברה
400000

הזמינו עכשיו אמבולנס פרטי לאירוע שלכם

יוסי אמבולנס מציעה מגוון שירותים בתחום הרפואה, שינוע רפואי, לחצן מצוקה, רופא אונליין ועד הבית ועוד..
הזמינו עכשיו אמבולנס פרטי לאירוע שלכם
חברת יוסי אמבולנס מציעה שירותים רפואה נרחבים הכוללים שינוע רפואי, לחצן מצוקה, רופא אונליין, רופא עד הבית ועוד מגוון שירותים.

תפריט נגישות

לשיחת ווטסאפ

משרת פראמדיק/ית

איזור: ארצי

למשפחת יוסי אמבולנס דרוש פראמדיק/ית עם נסיון בתחום ובעל/ית תעודת לימודים ורישיון פרמדיק

מלאו את פרטיכם בצירוף קורות חיים ותעודות ונחזור אליכם

יש לצרף קורות חיים ותעודות מתאימות

*המשרות מתייחסות לנשים וגברים כאחד  *רק פניות מתאימות ייענו