מפעל לייצור אמבולנסים

אמבולנסים חדשים ומשומשים למכירה

יוסי אמבולנס הינה חברת האמבולנסים היחידה בישראל המתמחה בהרכבה ובניית אמבולנסים וכן זיווד ומיתוג בהתאם לצרכי הלקוח ובהתאמה אישית.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
ניידת נטן

בניית אמבולנס בהתאמה אישית

האמבולנסים נבנים בישראל והינם מתוצרת כחול לבן דבר המאפשר גם לתת תעסוקה לתושבי ישראל אך לא פחות חשוב – כאשר מדובר באמבולנס שהינו כלי חירום – מענה ותיקון מהיר במקרה של תקלה מהסיבה שהכל נבנה בארץ.

אמבולנס מותאם אישית

אנו בונים ומדגמים את האמבולנסים כאן אצלנו, בחברה המומחית ביותר לאמבולנסים בישראל, דבר המאפשר בניה מודולורית ודיגום האמבולנס בהתאם לצרכי הלקוח, ותיקון מהיר במקרה של תקלה.

דיגום האמבולנס

החברה הינה חב' האמבולנסים הפרטית הגדולה בישראל דבר המקנה לה יכולת ללמוד מהשטח ולשדרג כל הזמן את המודלים שיהיו הטובים ביותר.

מענה מדויק ומהיר

אנו יודעים לספק מענה ב-SLA מיידי ולפעמים בפחות מ24 שעות! וזאת בזכות מפעל יצרן ייחודי של חברתנו שעוסק בבניית אמבולנסים לכל העולם עם מוקד בקרה הפעיל 24/7.

תוצרת
כחול-לבן!

מפעל לבניית אמבולנסים

בהיותנו חברת האמבולנסים הפרטית הגדולה בישראל אנו מכירים הכי טוב את הצרכים והנהלים לבניית אמבולנס בהתאם לנוהל של משרד הבריאות.

דיגום אמבולנס לפי דרישה

דיגום האמבולנס נעשה בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח. קיימות מספר אפשרויות לבחירת הלקוח, בהתאם לנוהלי משרד הבריאות: רכישת אמבולנס מוכן ומזווד לשימוש כולל, רכישת אמבולנס עם ציוד מתכלה, אמבולנס עם ציוד לוגיסטי, אמבולנס עם מעלון ייחודי המיועד לשינוע מוגבלי תנועה ועוד.

ניסיון בבניית אמבולנסים
מענה ב- SLA מהיר
דיגום עם אישור רגולטורי
התאמת האמבולנס לפי דרישה
בניית אמבולנס יוסי
רכשו אמבולנס בהתאמה אישית
רכשו אמבולנס בהתאמה אישית

תפריט נגישות

לשיחת ווטסאפ

משרת פראמדיק/ית

איזור: ארצי

למשפחת יוסי אמבולנס דרוש פראמדיק/ית עם נסיון בתחום ובעל/ית תעודת לימודים ורישיון פרמדיק

מלאו את פרטיכם בצירוף קורות חיים ותעודות ונחזור אליכם

יש לצרף קורות חיים ותעודות מתאימות

*המשרות מתייחסות לנשים וגברים כאחד  *רק פניות מתאימות ייענו