אודות יוסי אמבולנס

"יוסי אמבולנס" (י.ש. יוסי אמבולנס שירותים רפואיים), היא חברת האמבולנסים הפרטית הגדולה ביותר בארץ, שנוסדה בשנת 1985. החברה שהוקמה על ידי יוסי שפרבר ז"ל, פועלת בפריסה כלל ארצית ומנוהלת ממטה החברה בחיפה.

החברה מפעילה חטיבת אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ גדולה, עם עובדים מקצועיים הפועלים בהתאם לקוד עבודה אשר עוצב עם השנים. עקרונות החברה כפי שנקבעו על ידי המייסד, לצד התפתחות פעילות החברה במהלך השנים, הם שמרכיבים את חברת האמבולנס הפרטית הגדולה בישראל, ומהווים את הבסיס למוניטין שלה.

דבר מייסד החברה יוסי שפרבר

נכתב במקור על ידי יוסי שפרבר (1955-2008) בשנת 2000 

שמי יוסי שפרבר, ומשנת 1978 אני עוסק במתן שרותי העברת חולים באמבולנסים. את הניסיון המקצועי בתחום צברתי במהלך עיסוקי בהקמת תחנת מד"א קריות, עבודה שאופיינה בתנאי דרישות וציפיות מורכבות ורמות אחריות גבוהות. אופי השירות הנוקשה וחסר הפשרות בחיוניותו במשרדי,  מורכב ממספר פרמטרים וקווי עבודה ברורים.

לנהגי החברה יש רקע של חובשים קרביים בצה"ל וחובשי רפואת חירום, והם סיימו בהצלחה את הקורס במגן דוד אדום (מד"א), כך שיש להם הסמכה מקצועית לנהיגת אמבולנסים, מה שמקנה רמת ביצוע מושלמת.

אנשי השירות במוקד מבצעים את תפקידם במיומנות מקצועית שמבוססת על הבנת המונחים והמושגים הנוגעים לאופי השירות. המשרד מופעל ומרושת בקשר אלחוטי עם הרכבים שבבעלותי, כך שהפתרונות המוצעים מתבצעים ביעילות.

הרכבים (אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ) מיוצרים בהתאם לתקן מחייב (משרד הבריאות ומשרד התחבורה) ובמערך הרכבים אנו מחזיקים בלעדית גם ברכבים מסוג מרצדס, פולקסווגן ושברולט – שמבחינה כלכלית אולי יקרים באחזקתם, אבל אין ספק לגבי הפתרונות המעולים שהם מספקים, וההתאמה לאופי השירות שאנו מציעים.

תחזוקת הרכבים מתבצעת על ידי מוסכים מורשים בלבד, כך שהם כשירים לתפקוד תקין. כל הרכבים מרושתים במערכת ניווט לוויני שמשדרת את מצב הרכב ואת מיקומו הג"ג על גבי מפה, 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה.

גזרות השרות שאנו מפעילים הם בחיפה עד חדרה, דרום קריית שמונה שבצפון, אזור המרכז (גוש-דן והסביבה) וכן אזור הדרום. בין הלקוחות הגדולים שלנו נמנים: משרד הבריאות, עיריות, מועצות מקומיות, משרד הביטחון, שרותי רווחה, בתי חולים פרטיים וממשלתיים, קופות החולים, חברות מוקדי מצוקה, חברות תיירות מרפא, והשירות מוצע גם לציבור הפרטי.

לצערי, אני יודע שתנאי השוק והסטיגמות יצרו מצב שהציב אותי בעבר במבוכה מסוימת, מה גם שבהעדר חוק ברור נוצרו פרצות שאינן מקובלות, שנוגעות לאופי השרות, כגון השירות שמתבצע על ידי נהגי אמבולנס, שלכאורה שימשו בעבר כנהגי משאיות, או נהגים שמחזיקים בכל סוג של רישיון נהיגה לרכב מסחרי ועכשיו נוהגים ברכבי החברה ללא כל הכשרה מינימאלית.

אלא שהעובדות הן שהרמה המקצועית של נהגי האמבולנסים שלנו אינה מגיעה על חשבון הרמה הגבוהה של השירות המקצועי האיכותי שאני מפעיל.

יוסי שפרבר מייסד החברה

חברתנו מפעילה ניידות טיפול נמרץ בתקן מחמיר ופיקוח יומיומי של צוות מקצועי מיומן שמורכב מרופא, פרמדיק אחד ולפעמים אפילו שני פרמדיקים, חובש רפואת חירום, ונהג אמבולנס.  הניידות חדישות ומאובזרות עם הציוד שמבוסס על הטכנולוגיות הרפואיות המתקדמות והמובילות בעולם, במטרה לספק שירותי הצלת חיים וטיפול חירום מהיר, איכותי ומדויק.

אני מעמיד את עצמי לבדיקה ובחינה בכל הקשור לאיכות השירות ויעילות מקצועית, בצמוד לקשר יומיומי עם מקבלי השירותים. בנוסף, ראוי להשוות את רמת המחירים שאנו מציעים מול ההצעות, רמת הביצוע ואופי השירותים המוצעים על ידי חברות אמבולנסים אחרות.

מגמתי הינה לזכות באמון מקצועי ובהכרה רשמית שמעניקה מכירת שירותי אמבולנסים למוסדכם ולכם קהל הלקוחות הפרטי. מטרתי היא להמשיך ולתפקד עד לחקיקת חוק אמבולנסים פרטיים במדינת ישראל לתועלת הציבור.

נשמח לעמוד לשירותכם,
בברכה, יוסי שפרבר.

מעל

אמבולנסים ונט"ן ברחבי הארץ
90

מעל

אנשי צוות רפואים ופרא-רפואיים עובדי החברה
90

מעל

הזמנות בחודש
2000

מעל

שנות פעילות
80

למעלה מ-

לקוחות שונים מאז ייסוד החברה
400000

בין לקוחותינו

מרלו"ג ומטה החברה הראשי

מוקד אמבולנס יוסי

לחברת האמבולנסים יוסי אמבולנס יש את הציוד המתקדם והיקר בעולם – מנשמים ומוניטורים ייעודיים לניידות פינוי בחירום, ניידות חדישות ומתוחזקות יום-יום, צוותי רפואה ופרא-רפואה מרועננים ומקצועיים.

מהירות הגעת האמבולנס למקום האירוע, יחס אישי ומקצועי, נוכל גם להינות מסל שירות רחב הכולל שרות לקוחות אדיב ואמפטי, ורפואה דחופה ואלקטיבית ברמה גבוהה.

חברת יוסי אמבולנס, מעניקה פתרון מלא לשירותי ביקור רופא בבית עבור מגוון של צרכים רפואיים. השירות ניתן 24/7 מסביב לשעון. כשמזמינים רופא עד הבית מקבלים את כל סל היתרונות שאפשר לקבל. כגון: מקצועיות הרופא, זמינות הרופא, בדיקות בבית ונוחות של קבלת רופא ללא יציאה מביתכם.

בין השירותים אותן מספקת יוסי אמבולנס תוכלו למצוא מענה לצרכים הבאים:

שרותי רפואה דחופה, שרותי ניידת טיפול נמרץ, העברת חולים מונשמים, הסעת חולים – לבתי חולים, לבתי אבות, לטיפולים ומהם, הסעת חולים לנתב"ג עד המטוס, גיבוי צוות רפואי באירועים, רופא עד לבית, לחצן מצוקה.

יוסי אמבולנס מעניקים לכם שירות בפריסה ארצית עם כ- 150 אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ הפרוסות בכל רחבי הארץ וזמינות למענכם.

הצוותים הרפואיים

חברת "יוסי אמבולנס" מכשירה ומסמיכה חובשים, נהגים ופרמדיקים. קורס ההכשרה נמשך כשישה שבועות והינו קורס יום מלא הנלמד במשך כ-5 ימים בשבוע. כחלק מהשעות הנלמדות בקורס, המשתתפים מקדישים זמן להתנסות מעשית בשטח, במסגרתה הם משתלבים בעבודה בניידות החברה, באמבולנסים, ובניידות טיפול נמרץ וצוברים נסיון בעבודה פרקטית באמבולנסים.

אמבולנסים בשער מיון

תפריט נגישות

משרת פראמדיק/ית

איזור: ארצי

למשפחת יוסי אמבולנס דרוש פראמדיק/ית עם נסיון בתחום ובעל/ית תעודת לימודים ורישיון פרמדיק

מלאו את פרטיכם בצירוף קורות חיים ותעודות ונחזור אליכם

יש לצרף קורות חיים ותעודות מתאימות

*המשרות מתייחסות לנשים וגברים כאחד  *רק פניות מתאימות ייענו