שירות הוספיס

שירות הוספיס

חברת יוסי אמבולנס אימצה את השיטה למתן שירותי הוספיס ביתיים, שזמינים כהמשך לשירותי ניידות טיפול נמרץ בחברה. השירות מתבצע על ידי צוותים ניידים שכוללים רופא ונהג, או רופא ופרמדיק, כולל אחים ואחיות ואנשי מקצוע בתחום השירות הרפואי והפרא רפואי, בהתאם לצורך.

המטרה היא לספק את הפתרונות ההולמים שתואמים את הנחיות הרופא המטפל, או קופת החולים, או שהשירות מותאם למצב הרפואי של המטופל.

מטרת האשפוז הביתי:

למי השירות מתאים?

שירות הוספיס ביתי מיועד לשפר את איכות חיי החולה ורווחתו, כמו גם להקל על בני המשפחה והמטפלים בו. השירות מתאים למקרים הבאים:

מטופלים המעדיפים לשהות בביתם בזמן האשפוז

מטופלים במחלות כרוניות

מטופלים שזקוקים לטיפול קבוע שדורש התערבות רפואית/כירורגית.

מטופלים במחלות חשוכות מרפא

מטופל שמוגדר במצב סופני, אינו יכול להתנייד אלא רק עם ליווי, השגחה וצוות אמבולנס. במקרים רבים של העברת מטופלים שהוגדרו כחולים במחלות חשוכות מרפא, לחדר המיון בבית החולים, הם שוחררו לביתם לאחר טיפול קצר.

והנה הנקודה שחשוב להפנים:

מערכות הבריאות המוסדיות מחויבות להארכת החיים של מטופלים, למרות שאיכות החיים וכבוד החולה כאדם עצמאי נפגעים. אין למערכות המוסדיות אפשרות טיפול אחרת מלבד הארכת חיי המטופל.

ברור שסיום החיים בכבוד בבית, בסביבה מוכרת וחמה, לצד בני המשפחה ואנשים אהובים, עדיפה הרבה יותר על פני מצב של פטירה בבית החולים או במוסד סיעודי, אבל החלטה כזאת חייבת להתקבל כאשר מצב המטופל מוגדר כקוגניטיבי עם אפשרויות עצמאיות לקבלת החלטות אלו.

Closeup of caring nurse comforting senior patient in old age hom

העומס בבתי החולים אינו מאפשר מתן יחס אישי לכל מטופל, וודאי שלא מעבר לנדרש

עד לפני זמן לא רב, היה בלתי אפשרי לספק לחולה סופני את הסביבה התומכת הרפואית בביתו, אבל היום המצב שונה.

נושא מצוקת האשפוז בבית החולים הוא אתגר עולמי שצוותים רפואיים מתמודדים איתו בכל בתי החולים. הצפיפות והעומס הולכים וגדלים ככל שתוחלת החיים עולה, והצוותים הרפואיים מתמודדים עם לחץ הולך וגדל במחלקות האשפוז.

כתוצאה מכך, החולים אינם יכולים לקבל את תשומת הלב המלאה מהצוות הרפואי, מה שהוביל למצב בו תחום האשפוז הביתי הפך להיות נושא קריטי במערכות הבריאות.

גם בני המשפחה נאלצים לשהות זמן רב יותר בבית החולים על מנת לוודא שהחולה אינו סובל מבדידות ולתמוך בו מבחינה פיזית ורגשית, אבל עם הטכנולוגיות החדשות לרפואה מרחוק, ניתן היום לספק מעטפת רפואית מלאה, לפחות בחלק מהמקרים.

הפתרון שמצאנו למקרים אלו הוא הקמת מערך שרות הוספיס

השירות מאפשר למטופלים להחליט לעבור למסגרת הוספיס ביתי, במקום להמשיך לקבל טיפול רפואי בבית החולים, שמבוסס על פעולות להארכת חייהם, במקביל לפגיעה ביכולותיהם לתקשר עם סביבתם, או לסבול מכאבים.

אנו מספקים את הטכנולוגיות החדישות ביותר המאפשרות ניטור מצבו הבריאותי של החולים באופן רציף, לצד מעקב אחר השינויים של מדדים רפואיים. צוותי הרפואה הכוללים אחיות, חובשים, רופאים ומערך של אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ הפרושות בכל הארץ, מאפשרים תגובה מהירה לכל בעיה שמתעוררת.בבית החולים על מנת לוודא שהחולה אינו סובל מבדידות ולתמוך בו מבחינה פיזית ורגשית, אבל עם הטכנולוגיות החדשות לרפואה מרחוק, ניתן היום לספק מעטפת רפואית מלאה, לפחות בחלק מהמקרים.

מעוניינים בשירות אשפוז מהבית?

נעשה הכל כדי שתקופת האשפוז תהיה קלה, נעימה ובטוחה.

רופאה

שירות הוספיס: שאלות ותשובות נפוצות

בהחלט. החולה ובני משפחתו יכולים ליצור קשר עם נציגי השירות של חברת יוסי אמבולנס, ועם הצוותים הרפואיים שלנו, ובשיתוף עם רופאי המוקד, נוכל לבדוק ולהתאים את המסגרת המתאימה להשארת החולה בביתו.

מוקד החרום של החברה מטפל באופן שוטף בהזנקות חרום של ניידות טיפול נמרץ המגיעות לבית החולה במהירות. הצוות בניידת הטיפול הנמרץ כולל רופא ופרמדיק.

החברה משמשת כזכיינית של קופות החולים לפינוי חולים מורכבים, חולי דיאליזה ואונקולוגיה לבית החולים. יש לנו את כל הציוד והטכנולוגיות הדרושות לבצע העברות של חולים שמוגדרים עם מצבים רפואיים מורכבים, למוסדות הרפואיים בכל הארץ.

תפריט נגישות

משרת פראמדיק/ית

איזור: ארצי

למשפחת יוסי אמבולנס דרוש פראמדיק/ית עם נסיון בתחום ובעל/ית תעודת לימודים ורישיון פרמדיק

מלאו את פרטיכם בצירוף קורות חיים ותעודות ונחזור אליכם

יש לצרף קורות חיים ותעודות מתאימות

*המשרות מתייחסות לנשים וגברים כאחד  *רק פניות מתאימות ייענו