שירות לתיירים עם צרכים רפואיים, שזקוקים לשירותי רפואה בארץ ובחו"ל

חברת יוסי אמבולנס מספקת שירותי תיירות מרפא, טיפול והשגחה לתיירים שזקוקים לשירותי רפואה בארץ ובחו"ל. השירות מיועד לתיירים שהוזמנו באופן מקוון או שהגיעו בעקבות המלצות של מטופלים אחרים שקיבלו את הטיפולים בישראל, אבל אינם בקיאים בהליכים בפניהם הם ניצבים.

המפגש הראשון של התיירים עם הצוות הרפואי או הפארא-רפואי מטעם החברה מתחיל עוד במהלך הטיסה, אם יש צורך בליווי ופיקוח רפואי צמוד, או מרגע הנחיתה בנתב"ג. מרגע המפגש של התיירים עם הצוות שלנו, נקבע הרושם הראשוני, והמטרה שלנו היא שהתיירים ירגישו שהם מוגנים ובטוחים, ויקבלו את התחושה שבחרו בחברה הנכונה לטפל בהם!

מטרת שירותי אמבולנס פרטי היא לספק, בין היתר, גם שירותי תיירות רפואית במצבי שגרה ובמצבי חירום

אמבולנס-יוסי-שדה-תעופה
אמובלנס יוסי אמבולנס

אז אם אתם מחפשים את הפתרון הנוח והאידיאלי להעברת יקיריכם הזקוקים לשירותי הסעות מיוחדות או לשירותי תיירות מרפא, עם השגחה רפואית צמודה, אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר.

חברת יוסי אמבולנס קיימת משנת 1985, ובמהלך שנות פעילותה, שירתה עשרות אלפי מטופלים בכל רמות השירות הנדרשות. יש לנו ניסיון עשיר במתן שירותים רפואיים מתקדמים, עם צוותים אדיבים ומקצועיים, במחירים נוחים.

מה כולל שירות תיירות מרפא?

שירות תיירות מרפא מיועד להגנה מקסימלית על מטופלים שמגיעים לארץ לקבלת טיפולים רפואיים, כך שהשהות שלהם תהיה נטולת טרחה והם יוכלו להתרכז בהחלמה במקום בבירוקרטיה. השירותים כוללים:

מפגש עם המטופל כבר בשדה התעופה או במטוס

מפגש הצוות הרפואי מטעמנו עם המטופל, מתחיל מרגע נחיתתם בשדה התעופה. למטופלים שזקוקים לליווי רפואי צמוד, או שסובלים ממוגבלות תנועה, המפגש מתחיל כבר במטוס, כשהם יורדים ממנו באמצעות "ליפט" מיוחד שמוביל אותם לאמבולנס.

ביקורת דרכונים מזורזת

השירות מתבצע באמבולנס החברה, ובתיאום עם צוות שדה התעופה.

ליווי רפואי של צוות רפואי ופרא-רפואי

ביקור רופא או פרמדיק - השירות זמין לאורך כל השהות של המטופל בארץ, וכולל, בין היתר, גם שירותי אמבולנס מצויד ומאובזר.

העברת המטופל לבית המלון

העברת המטופל לבית המלון, לבית החולים או למרכז הרפואי בו מתבצע הטיפול, לשם קליטתו וביצוע הבדיקות והטיפולים הנדרשים, ללא עיכובים. השירות מציע גם אפשרויות להעברת המטופל באמבולנס או נט"ן בין מרכזים רפואיים שונים.

העברת המטופל לשדה התעופה

עם סיום הטיפולים, המטופל מועבר לשדה התעופה עם אמבולנס וליווי של צוות מקצועי, שמשגיח עליו עד העלייה למטוס.

טיול בארץ בליווי רפואי עם אמבולנס או רכב ברמת VIP

הרכב היוקרתי כולל מעלון לכיסא גלגלים או למיטת האמבולנס, בהתאם לצורך ובהשגחת צוות רפואי שמורכב מרופא, פרמדיק, חובש, אח או אחות. הטיול מוצע לביקור באתרי קודש ובמקומות מרכזיים בארץ, עם אפשרות של ליווי מדריך טיולים.

מעוניינים בשירות תיירות מרפא?

תיירות מרפא: שאלות ותשובות נפוצות

שירות תיירות רפואית מתבצע על ידי הצוותים הרפואיים של חברת יוסי אמבולנס, שעוברים הכשרות תקופתיות קבועות, בהסמכת משרד הבריאות.

השירות מתבצע בהתאם לתקנים הבינלאומיים המחמירים בכל הנוגע להגנה על בטיחות המטופל ושמירה על רווחתו. התנהלות במתכונת זו מהווה תו איכות וסמל למצוינות.

בחלק מהמקרים, ליווי, טיפול ופיקוח על מטופל שמגיע לארץ לקבלת טיפולים רפואיים, מצריך היערכות מיוחדת, על מנת לנהל תקשורת הולמת. רוב הצוותים שלנו דוברים כמה שפות, ובמקרה הצורך, ניתן לקבל שירותי מתורגמן.

הנקודה שחשוב להבין היא ששירותי תיירות מרפא שמוצעים על ידי חברת יוסי אמבולנס, מבוססים על תוכניות טיפולים מותאמות אישית לצרכי המטופלים.

תפריט נגישות

משרת פראמדיק/ית

איזור: ארצי

למשפחת יוסי אמבולנס דרוש פראמדיק/ית עם נסיון בתחום ובעל/ית תעודת לימודים ורישיון פרמדיק

מלאו את פרטיכם בצירוף קורות חיים ותעודות ונחזור אליכם

יש לצרף קורות חיים ותעודות מתאימות

*המשרות מתייחסות לנשים וגברים כאחד  *רק פניות מתאימות ייענו