סוכנות הביטוח

חברת יוסי אמבולנס מפעילה סוכנות ביטוח שמייצגת מסלול קולקטיב מיוחד לחברות אמבולנסים ורפואה מהחוץ. במהלך שנות פעילותה, החברה שיפרה באופן מהותי את ממשקי העבודה מול חברות הביטוח בארץ, אשר לא הכירו כלל את הסקטור של האמבולנסים הפרטיים, או שהחזיקו בדעות קדומות שליליות על העוסקים בתחום.

כחלק מחזון החברה לספק את השירותים הטובים ביותר, חתרנו להענקת שירות ששינה את התפישות המקצועיות של חברות הביטוח, ורמת המחירים המוצעת על ידינו זולה בעשרות אחוזים בהשוואה למחירים המוצעים על ידי המתחרים.

ניידת טיפול נמרץ יוסי אמבולנס

חברת יוסי אמבולנס מפעילה כ-130 אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ בכל הארץ

סוכנות הביטוח שלנו מתמחה בעולמות העסקים, ביטוח לקבוצות וקולקטיבים, מתמחה בתחום ביטוח עסקי רפואה כמו בתי אבות, בתי חולים, מרכזים גריאטריים ושיקומיים – ביטוחי בית עסק וביטוחים רפואיים יחודיים, ביטוח לציי רכב ועוד.

אנחנו כאן כדי לשמור על העסק שלך ולהבטיח שתוכל להתרכז בגידולו.

הנקודה שחשוב להבין היא שבישראל קיימות חברות רבות המפעילות שירותים דומים, אבל בהיקף מצומצם באופן משמעותי, של הפעלת אמבולנס אחד עד עשרה אמבולנסים, כולל אמבולנסים פרטיים, אמבולנסים של בתי חולים, מפעלים, משרד הביטחון, קיבוצים ועוד.

האמבולנסים הפרטיים מספקים שרות שגרתי וגם שירותי רפואת חירום, עם פתרונות מהירים שמספקים ללקוחות את הטיפולים הנוחים והמקצועיים ביותר. בחברת יוסי אמבולנס, אנו מפעילים ומתחזקים את כל סוגי האמבולנסים.

מאפייני ההתנהלות מהפנייה למוקד ועד ההגעה לבית החולים

הטיפול בהזמנת האמבולנס מתחיל עם הפניה למוקד והשיחה הראשונית של המוקד עם מבקש השרות. ההוראות של הנציג הטלפוני חשובות, והן משולבות עם הטיפול שמוענק על ידי הצוות הרפואי במהלך הנסיעה באמבולנס, עד ההגעה לבית החולים.

התנהלות זו מצריכה ידע מקצועי ומיומן בקבלת החלטות נכונות הנוגעות לאופי הטיפול ושיטות ההתנהלות הנכונות, אבל בדומה לכל גישת טיפול רפואית אחרת, ולמרות רמת המקצועיות הגבוהה והניסיון הרב של הצוותים, טעויות עלולות להתרחש. שימו לב לפתרונות שאנחנו מציעים.

פתרונות לתחום ביטוח אחריות מקצועית

בדומה לתחומי רפואה אחרים, גם החברות שמספקות שירותים חיוניים או שירותי רפואת חרום ושירותים מצילי חיים, חשופות לתביעות רשלנות מקצועית או רשלנות רפואית, וזהו נושא רגיש שתופס תאוצה בשנים האחרונות, לכן כחלק ממערך הפתרונות המקיף שלנו, אנחנו מתמחים גם בענף ביטוח אחריות מקצועית.

עם הניסיון העשיר שצברנו במהלך 38 שנות פעילות החברה כחברת האמבולנסים הפרטית הגדולה בישראל, יש לנו את הידע הדרוש לבניית ביטוח מקיף, אמין ומשתלם.

כך שרק פוליסת ביטוח מקיפה תאפשר לחברתכם לכסות תביעות אפשריות עתידיות

דרישות חברות הביטח המונעות מתוך הצורך לשלם תביעות, הובילו אותנו לבנות שכבות ביטחון ולשפר מאד את חוויית הלקוח בעת השימוש בשרותי האמבולנס שלנו.

במהלך שנות עבודתנו עם חברות הביטוח בנושאי האמבולנסים, הצוותים הרפואיים וביטוחי אחריות מקצועית, בנינו ממשקי עבודה יעילים וממוקדי מטרה עם חברות הביטוח, ובזכות ממשקים אלו והביטוח המקיף שיצרנו עם חברות הביטוח, נוצר מצב בו כמעט לא הזדקקנו להפעלת פוליסות הביטוח.

אחרי 38 שנות ניסיון בתחום, אנחנו יכולים לקבוע בבטחה ש"ראינו הכול", והיום אנחנו מוכנים לכל תרחיש אפשרי בתחום הביטוח לאמבולנסים. סוכנות הביטוח שלנו יודעת להתאים את הביטוחים לחברות האמבולנסים, לכל סוג של אמבולנס ורכב הצלה, ולכל סוג פעילות.

יוסי אמבולנס רכבי שטח והצלה

מעוניינים בסוכנות ביטוח?

נעשה הכל כדי שתקבלו מעטפת ביטוח מתאימה.

מוקד יוסי אמבולנס

סוכנות ביטוח לאמבולנסים: שאלות ותשובות נפוצות

התאמת הפתרון המושלם ללקוחות, כחברת אמבולנס פרטי שבקיאה בתחום, מתבצעת על סמך ניסיון ארוך שנים, ואנחנו חולקים את הידע והניסיון שלנו לשם התאמת הפוליסות המתאימות ביותר של הביטוחים המקיפים.

רכבי ההצלה והאמבולנסים נעים בשטח במהלך כל שעות היום. השחיקה של הרכבים והצטברות תקלות בדרכים, הם מצבים שמחייבים התאמת ביטוח ייחודי לאמבולנסים, ובהשוואה לחברות הביטוח האחרות, אנחנו מציעים את המחיר הטוב ביותר, עם הכיסוי המקיף ביותר.

תפריט נגישות

משרת פראמדיק/ית

איזור: ארצי

למשפחת יוסי אמבולנס דרוש פראמדיק/ית עם נסיון בתחום ובעל/ית תעודת לימודים ורישיון פרמדיק

מלאו את פרטיכם בצירוף קורות חיים ותעודות ונחזור אליכם

יש לצרף קורות חיים ותעודות מתאימות

*המשרות מתייחסות לנשים וגברים כאחד  *רק פניות מתאימות ייענו