מפעל יצרן לבניית אמבולנסים

חברת יוסי אמבולנס מיומנת בבניית אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ. עם הידע המתקדם ביותר בעולם, שמבוסס על 38 שנות פעילות החברה, יש לנו את המוניטין המצוין של החברה המנוסה ביותר בארץ בתחום שירותי רפואת החירום.

אנחנו מובילים את תחום רפואת החירום בארץ, ולמומחים שלנו יש את הידע המקיף בבניית אמבולנסים שמבוססים על הטכנולוגיה העדכנית והמתקדמת ביותר. הבנייה והשדרוג של מערך האמבולנסים מבוצע באמצעות ייבוא ערכות שמטרתן לנצל באופן הטוב ביותר את שטח האמבולנס ויכולותיו.

בניית אמבולנסים בייצור עצמי של החברה

אנשי המקצוע שלנו בונים את האמבולנסים במרכז השירות של החברה, ובנוסף לערכות האמבולנסים, אנחנו מייצרים את החלקים הנדרשים להפעלתם, כמו ארונות שמיוצרים בישראל ומותאמים לשטח האמבולנס.

בישראל יש מעט מאוד חברות המייצרות אמבולנסים או ניידות טיפול נמרץ למטרות השימוש שלהן. בחברת יוסי אמבולנס, ניתן לקבל שירות התאמת רכבים פרטיים לרכבים נגישים לשימוש על ידי אנשים שסובלים ממוגבלויות.
אנחנו פועלים תחת רישיון מיוחד שקיבלנו ממשרד התחבורה, שמאפשר בנייה וקבלת אישור לרכב מדוגם, שמותאם באופן פרטני לצרכים האישיים.

הפעלת מוסך בשטח החברה

החברה מפעילה מוסך שמתמחה בהתאמה אישית של חבילות שירות למטרות בניית אמבולנסים לחברות וארגונים. תהליך הייצור מאופיין בדייקנות ביצוע וזמן תגובה קצר, לצד התמחות בשלושה מותגים מבוקשים: מרצדס ספרינטר, שמיובאת על ידי חברת כלמוביל; פולקסווגן קראפטר, המיובאת על ידי חברת צ'מפיון; ושברולט סוואנה, המיובאת על ידי חברת UMI.

כחלק ממערך השירותים המוצע, אנחנו מספקים את אישור המפעל המורשה, אחריות היצרן, מילוי ספר הטיפולים בהתאם לחוק, וכל שירות שנדרש ומבוצע במוסך המורשה, כולל שירות גרר ואיסוף הרכב לשם הבאתו אל המוסך הספציפי, במידת הצורך.

מוסך יוסי אמבולנס

ממשיכים את חזון המייסד

כממשיכי החזון של המייסד, יוסי שפרבר ז"ל, אנחנו גאים להוביל את החברה ולהמשיך להצדיק את המוניטין המצוין שנצבר במשך חמישה עשורים של פעילות בתחום רפואת החירום. ההצלחה שלנו כחברה שמייצרת אמבולנסים בהתאמה אישית מבוססת על שנים ארוכות של עבודה מאומצת, ומסירות העובדים הנאמנים, הספקים והלקוחות שלנו.

לצוותים המקצועיים שלנו יש את המיומנות להתמודד עם האתגרים שניצבים בפנינו, והם מחויבים בגישה מקצועית לבטיחות וחדשנות בתחום בניית האמבולנסים המותאמים אישית והטובים ביותר בתעשייה, ואנחנו נרגשים לקראת הצפוי לנו ולדורות שימשיכו את פעילותנו, גם בארבעים השנים הבאות.

יוסי שפרבר מייסד החברה
אמבולנס ריק קדמי

מפעל יצרן אמבולנס: שאלות ותשובות נפוצות

מכירת אמבולנס כוללת מגוון אפשרויות שמותאמות לצרכי הלקוחות, כולל רכישת אמבולנס מצויד בכל האביזרים והמכשירים הרפואיים הנדרשים, כך שהוא מוכל לשימוש ומותאם לנהלי משרד הבריאות.

האמבולנסים מכילים ערכות טיפול, ציוד רפואי לייצוב המטופלים, ערכות לטיפול במצבי טראומה, תיק תרופות, מוניטור א.ק.ג. עם דפיברילטור, מתקן מעלון ייעודי לכיסאות גלגלים כדי לאפשר שינוע קל ובטוח של המטופלים, וכל המכשירים הרפואיים והציוד הנדרש לייצוב מטופלים והצלת חייהם.

האמבולנסים נבנים בשטחי חברת יוסי אמבולנס, חברת האמבולנסים הגדולה והמומחית בישראל. בניית האמבולנסים בשטחי החברה מאפשרת דיגום האמבולנס בהתאמה לצרכי הלקוחות, בבנייה מודולרית, כולל שירותי תיקונים יעילים ומהירים במקרי תקלות.

תפריט נגישות

משרת פראמדיק/ית

איזור: ארצי

למשפחת יוסי אמבולנס דרוש פראמדיק/ית עם נסיון בתחום ובעל/ית תעודת לימודים ורישיון פרמדיק

מלאו את פרטיכם בצירוף קורות חיים ותעודות ונחזור אליכם

יש לצרף קורות חיים ותעודות מתאימות

*המשרות מתייחסות לנשים וגברים כאחד  *רק פניות מתאימות ייענו