העברת חולי דיאליזיה

דיאליזה היא טיפול רפואי מציל חיים שמיועד לאנשים שסובלים ממחלת כליות. שירות העברת חולי דיאליזה, מבית יוסי אמבולנס שירותים רפואיים, זמין לחולי הדיאליזה שזקוקים לשירות הסעות אמבולנסים שזמין 24/7, על מנת להגיע לקבלת הטיפולים.

השירות כולל את העברת המטופלים מביתם אל המחלקה בבית החולים בו מתבצע הטיפול, ובחזרה, ומבוסס על זכאות המטופלים לקבלת המימון לשירותי ההסעות, בהתאם לסעיף 28 בחלק הראשון של התוספת השנייה לחוק ביטוח בריאות ממלכתי.

השירות ניתן 24 שעות ביממה, בכל ימות השנה

אמובלנס יוסי אמבולנס

שירות העברות מטופלי דיאליזה מביתם לבית החולים ובחזרה

מטופלי דיאליזה רבים גרים בבניינים ישנים שלא מותקנת בהם מעלית, ולכן הם מתקשים לצאת מביתם. חולים רבים הם גם נכים שחיים בגפם, והשירות שלנו זמין עבורם על מנת להקל את תחושת הניתוק והקשיים שהם חווים כשהם צריכים להגיע לבית החולים לקבל את הטיפולים ולשוב לביתם.

הפתרון שאנו מציעים להם הוא שירות של אנשי מקצוע מטעמנו, שלוקחים אותם לקבלת הטיפול, באמצעות כסאות זחליל, שמתאימים למטופלי דיאליזה ולחולים מונשמים, ומסייעים להם להתגבר על קשיי התנועה במדרגות.

ניידת נטן

השירות זמין על ידי אנשי צוות מיומנים

הנהלת חברת יוסי אמבולנס מקפידה על מערך פתרונות מקיף ומושלם, ובהתאם לעקרונות אלו, גם שירות העברת חולי דיאליזה מתבצע על ידי צוות מקצועי ומיומן שעבר הדרכה מעמיקה בתחום.

אנשי הצוות המיומנים שלנו הם חלק מהפתרונות המקיפים שאנחנו מציעים לחולים, והם מבצעים את תפקידם מתוך נכונות אמיתית לסייע למטופלים, לתמוך בהם בהעברתם אל כיסא הזחליל, ולספק שירות מושלם של העברה לבית החולים וממנו חזרה לביתם.

המטופלים מקבלים את תמיכת הצוות בשימוש בכיסא המיוחד, שמותקן בכל אמבולנס כחלק מהציוד, ומורכב ממנגנון הפעלה למצבי העלאה או הורדת המטופל מהאמבולנס.

הבחירה בחברת יוסי אמבולנס היא הבחירה הנכונה. שימו לב:

אנחנו מציעים שירותי אמבולנס מקיפים, מקצועיים ומתקדמים, שכוללים:

מוניטור אייקון

שימוש בציוד המתקדם והיקר בעולם – מנשמים ומוניטורים ייעודיים לניידות פינוי בחירום.

העברות באמבולנס

ניידות חדישות שממתוחזקות מדי יום.

רופא אייקון

צוותי רפואה ופרא-רפואה שעוברים הכשרות תקופתיות קבועות.

תיקון אייקון

שדרוג מבנה הניידות ואפשרויות מודולריות הנבנות על ידי החברה, תוך הפקת לקחים ומסקנות.

משלט אייקון

משל''ט השולט בתנועת הניידות עם מעקב בזמן אמת על מצבן, מבחינת מכלול ההיבטים הנדרשים לצורך ניהול מבצעי מקסימאלי.

מעוניינים בשירות העברות?

נעשה הכל כדי שהעברה תהיה קלה, נעימה ובטוחה.

נהג יוסי אמבולנס ליד מיטת אמבולנס

העברת חולי דיאליזה: שאלות ותשובות נפוצות

לחולי דיאליזה קיים מערך מקיף של זכויות שכוללות, בין היתר, את חובת יידוע החולים על מצבם הרפואי המדויק; אפשרות לבחירת הטיפול המתאים להם והמועדף עליהם; הצגת ממצאי בדיקות; ויידוע מלא על מצבי תרחישים מורכבים.

מטופלי דיאליזה זכאים לקבלת מימון שירותי הסעות למקום בו מתרחש הטיפול, במיוחד לחולים שאינם מסוגלים לצאת ממיטתם, או שיכולים להגיע למקום הטיפול במצב שכיבה בלבד, ולחולים הזקוקים להשגחה צמודה במהלך ההסעה למקום הטיפול ובחזרה ממנו.

תפריט נגישות

משרת פראמדיק/ית

איזור: ארצי

למשפחת יוסי אמבולנס דרוש פראמדיק/ית עם נסיון בתחום ובעל/ית תעודת לימודים ורישיון פרמדיק

מלאו את פרטיכם בצירוף קורות חיים ותעודות ונחזור אליכם

יש לצרף קורות חיים ותעודות מתאימות

*המשרות מתייחסות לנשים וגברים כאחד  *רק פניות מתאימות ייענו