הקמת מרפאות תעסוקתיות

חברת יוסי אמבולנס מתמחה בהקמת מרפאות תעסוקתיות ומוקדי הפעלה של מתחמים שמתפקדים באזורים הרגישים ביותר בארץ. כך, למשל, המוקד שנמצא באחד המתחמים הרגישים בישראל, בז"ן (בתי הזיקוק לנפט) בחיפה, מתופעל על ידי נציגי השירות שלנו.

כחלק מפעילותנו, אנחנו משמשים כמפעילים של המרפאה המתמחה ברפואה תעסוקתית, שמספקת שירותי בדיקות לעובדים במתחם, ואחראית על מתן טיפולים באירועי חומרים מסוכנים. שגרת העבודה היומית של הצוות שלנו מאופיינת בהקפצות אנשי המקצוע הרפואיים למרפאה, והגשת סיוע בביצוע בדיקות תקופתיות לעובדים. הצוות משתתף בכל התרגילים המתקיימים במתחם כמעט מדי יום, לשם הקניית המיומנות להתמודדות עם אירועי שריפות, דליפות גזים ואירועי חירום נוספים.

אנשי המקצוע המנוסים והמיומנים שלנו ערוכים לסייע גם לחברות נוספות שזקוקות לשירותי הקמת מוקד.

מרפאה תעסוקתית היא צורך חיוני במיוחד במפעלים שפעילותם מאופיינת בסיכונים רפואיים

רפואה תעסוקתית, שנקראה בעבר רפואה תעשייתית, היא חלק מענף הרפואה העוסק בשמירה על עובדים במקומות עבודה, באמצעות טיפולים רפואיים וטיפולים מניעתיים. בעבר, תוכניות אלו כוונו לטיפול בפציעות או מחלות שנבעו מהעבודה או במהלך העבודה, אבל עד מהרה התברר שטיפולי מניעה חסכוניים יותר מטיפולים רפואיים.

הצורך בהקמת מרפאה תעסוקתית מגיע מכוח הרגולציה הממשלתית של משרד העבודה והרווחה, ומצד משרד הבריאות, ועיקר הפעילות מבוסס על חשיבות שמירת העובדים במקום עבודתם, בין היתר באמצעות שיטות רפואה מונעת.

Portrait of call center worker accompanied by his team. Smiling customer support operator at work.

חשיבות הקמת מרפאה תעסוקתית למתחמים שמתפקדים באזורים רגישים

לחברת יוסי אמבולנס יש ניסיון עשיר בתחום הקמת מרפאות תעסוקתיות. ראשית הפעילות הייתה הפעלת מרפאות כקבלן משנה, אבל במהלך השנים בנינו מערכי שרות לחברות להן אנו מספקים לא רק את הרופאים ותכולת המרפאה, אלא גם בניית מערך תפקוד שמאפשר את הבטחת בריאות העובדים.

הצוותים המקצועיים המיומנים שלנו בקיאים היטב בדרישות הרגולטוריות בהתאם לגודל החברה ולסוג הסכנות להם נחשפים העובדים ותוכנית הקמת המרפאה מותאמת לכל ארגון.

למה לבחור בחברת יוסי אמבולנס?

הבחירה בנו כספק בריאות תעסוקתי לארגון שלכם תאפשר לשמור על בטיחות ובריאות העובדים וגם  לשלוט בעלויות הגבוהות הקשורות לטיפולים רפואיים יקרים, כמו גם למנוע תפוקה נמוכה, היעדרות ותחלופת עובדים גבוהה. ההתמקצעות והניסיון שלנו מתבטאים בערכים המוספים הבאים:

מוניטור אייקון

מיקוד בשמירה על ביצועי העובדים שלך בהתאם לסביבת העבודה שלהם בחברה

העברות באמבולנס

הערכת התאמתם לתפקיד בכפוף לאתגרי הבריאות בסביבתם

רופא אייקון

התמחות בנושאי בריאות ובטיחות הקשורים לבריאות בעבודה.

כגורם המקצועי בתחום הבריאות התעסוקתית בפרט, ובשרותי רפואה בכלל, אנחנו מבינים  עד כמה חיוני לשמור על תקשורת הדוקה בין העובדים למעסיקים, והצוות הרפואי מבסס מערך תאום ציפיות מהשלב הראשוני של התכנון, עד בניית תוכנית עבודה מקיפה.

והנה הצד השני של מטבע ההתקשרות איתנו, שימו לב:

אנו נמצאים בעולם שרותי הרפואה קרוב לארבעה עשורים, וערכי השמירה על סודיות מוטבעת  בDNA- של השרות שלנו, במערכות התפעול והמידע שלנו. בנינו תוכנית מקיפה  למעסיקים, שכוללת, בין היתר, תוכנית לשיפור הכושר הגופני של העובדים, על מנת לוודא שסביבת העבודה  והתנאים הארגונומיים מותאמים לביצועים, וכדי למנוע פציעות משימוש ומאמץ יתר.

כחלק מתוכנית העבודה, אנו מספקים מענה לצרכים המשמעותיים ביותר לבטיחות ומעורבות עובדים, עם צוות מוכוון שרות ומאורגן, שבקיא בידע הדרוש לבניית תוכניות מניעה חסכוניות המפחיתות פציעות ומחלות במקום העבודה.

מעוניינים בהקמת מרפאה תעסוקתית?

נעשה הכל כדי שההקמה תהיה קלה, נעימה ובטוחה.

מוקד יוסי אמבולנס

הקמת מרפאה תעסוקתית: שאלות ותשובות נפוצות

כן. הפריסה של חברת יוסי אמבולנס שרותי רפואה היא ארצית, והשירותים שלנו זמינים מאילת ועד רמת הגולן.

זהו היתרון המשמעותי בעבודה איתנו! כחברת האמבולנסים הפרטית הגדולה בישראל, מוקד החרום שלנו, מערך האמבולנסים, ניידות לטיפול נמרץ וצוותי הרפואה שלנו פרושים בכל הארץ ויוזנקו לכל קריאת חרום.

תפריט נגישות

משרת פראמדיק/ית

איזור: ארצי

למשפחת יוסי אמבולנס דרוש פראמדיק/ית עם נסיון בתחום ובעל/ית תעודת לימודים ורישיון פרמדיק

מלאו את פרטיכם בצירוף קורות חיים ותעודות ונחזור אליכם

יש לצרף קורות חיים ותעודות מתאימות

*המשרות מתייחסות לנשים וגברים כאחד  *רק פניות מתאימות ייענו