שירות חדש לבדיקות מהירות בתשלום עד הבית בפריסה ארצית
לטובת התו הירוק ושימושים נוספים.
יוסי אמבולנס חברת האמבולנסים הפרטית הגדולה בארץ
משיקים את השירות החדש לבדיקות מהירות בתשלום עד הבית.
קבלת תשובה תוך כמה דקות
השירות נועד לטובת הנפקת תו ירוק כמו לפני חופשה בבית מלון, טיסה, או לצורך כניסה למוסדות תרבות ועסקים.
שקופית קודמת
שקופית הבאה

אפשרויות לביצוע הבדיקה במתחם החברה או באופן מקוון

חברת יוסי אמבולנס מציעה שירות חדש לבדיקות קורונה מהירות. השירות זמין בפריסה ארצית, תמורת תשלום, ומתבצע בבית המזמין, לטובת התו הירוק ולמטרות נוספות. השירות כולל:

בדיקות קורונה

התנהלות החברה מבוצעת מול ובפיקוח משרד הבריאות, חברות הביטוח, קופות החולים, בתי אבות, רשויות מקומיות, קיבוצים, מושבים ובתי חולים.

חברת יוסי אמבולנס שירותי רפואה, מתנהלת תחת הכרת משרד הבריאות ובהרשאתו, לביצוע בדיקות קורונה ואנחנו מספקים שירותי דיגום קורונה בקהילה עבור שירותי בריאות כללית. כך מתנהל שירות בדיקות קורונה מהירות מטעם חברת יוסי אמבולנס:

  • ממצאי הבדיקות מתקבלים בתוך רבע שעה.
  • השירות מיועד להנפקת תו ירוק שנדרש להצגה לפני חופשה בבית מלון, טיסה, או לצורך כניסה למוסדות תרבות ועסקים.
  • השירות מופעל בפריסה ארצית, בהתאם להנחיות משרד הבריאות לעריכת בדיקות מהירות במתווה תו ירוק.
  • המזמין יכול לבצע את הבדיקה המהירה בביתו, במשרדו או בכל מקום אחר וליהנות מנוחות מרבית.
  • הבדיקה מתאימה לילדים, בני נוער, תיירים, אנשים שאינם יכולים להתחסן מסיבה רפואית וכן לעובדי תיירות, תרבות, מורים, מרצים ועובדי מערכת החינוך שטרם התחסנו.

מאפייני הבדיקה

הבדיקות מתבצעות על ידי צוות הפרמדיקים שלנו, בסניפי החברה שפזורים בפריסה ארצית בכל הארץ, בכפוף להנחיות משרד הבריאות לתו הירוק ולכל שימוש נוסף. ביצוע הבדיקות מספק את היתרונות של שקט נפשי, איכות חיים, אפשרויות להתכנסויות משפחתיות, עסקיות וחברתיות ללא חשש, ויתרונות ברורים של מצב בריאות משופר.

בדיקות קורונה ביתיות או בדיקות שמבוצעות בארגונים הרפואיים השונים, מיועדות לאבחון נוכחות הנגיף או היעדרו. אחת השיטות היעילות והמהירות לביצוע הבדיקות היא שימוש במטוש, על מנת לזהות נוכחות פעילה של המחלה.

בדיקות קורונה בקהילה

ביצוע בדיקות קורונה מהירות באמצעות מטוש

בדיקות הקורונה שמבוצעות עם מטוש הן בדיקות אמינות שמיועדות לשימוש ביתי, וקבלת ממצאים לגבי נוכחות פעילה של המחלה, או היעדרה.

ברוב המקרים, הבדיקה מזהה את נוכחות נגיף הקורונה גם אם עדיין לא מופיעים תסמינים, וגם אם התסמינים קלים, אבל מטרת העל של ביצוע הבדיקות היא למתן באופן משמעותי את קצב הפצת הנגיף, ולעצור את סיכוני ההדבקות.

כמה מילים לסיום

לחברת יוסי אמבולנס יש ניסיון עשיר בהתמודדות עם משבר נגיף הקורונה. כחלק מהפעילות שלנו במהלך שנות המגיפה, הובלנו, ביחד עם משרד הבריאות ופיקוד העורף את ניהול המשבר במשימות הלאומיות, וסיפקנו בהצלחה את השירותים הנדרשים.

וזה לא הכול. צוותים רפואיים מטעמנו, בשילוב עם צוותים רפואיים של קופות החולים כללית ומאוחדת, מספקים שירותי חיסונים נגד קורונה לאנשים שמרותקים לביתם. התנהלות זו אפשרית בזכות בקבוקון חיסונים ייחודי, שמכיל מנה אחת בלבד של החיסון, ופותח על חברת פייזר ואגף הרוקחות של משרד הבריאות.

מפרוץ המגיפה ועד היום, סיפקנו את שירותי החיסונים ברחבי הארץ, לעשרות אלפי אנשים שמרותקים לביתם, ופרויקט זה התתאפשר בזכות שיתוף הפעולה המקצועי המצוין של קופות החולים.

אחות מחייכת

בדיקות קורונה מהירות: שאלות ותשובות נפוצות

בדיקות קורונה מהירות מתבצעות במטרה לספק את התשובות לממצאי הבדיקות, בפרק זמן מהיר, ברוב המקרים, עד 15 דקות. הממצאים מעידים על נוכחות הנגיף בגוף, או על היעדרו, והבדיקות מתבצעות בטכנולוגיות שונות.

בדיקות אלו מתבצעות באמצעות ערכות אותן ניתן לרכוש באופן מקוון, עם אפשרות לקבל את תוצאות הבדיקות דרך האתר של הגוף הרפואי שיישם את הבדיקה.

תפריט נגישות

משרת פראמדיק/ית

איזור: ארצי

למשפחת יוסי אמבולנס דרוש פראמדיק/ית עם נסיון בתחום ובעל/ית תעודת לימודים ורישיון פרמדיק

מלאו את פרטיכם בצירוף קורות חיים ותעודות ונחזור אליכם

יש לצרף קורות חיים ותעודות מתאימות

*המשרות מתייחסות לנשים וגברים כאחד  *רק פניות מתאימות ייענו