אבטחה רפואית באירועים

הזמנת אמבולנס לאירוע, אבטחת אירועים

השיקול החשוב ביותר שמארגני אירועים צריכים לקחת בחשבון בביצוע תפקידם הוא ביטחון האורחים, מתחילת האירוע ועד עזיבת האורח האחרון את המקום. מארגני אירועים רבים מאמינים, בטעות, שכשהם מתכננים אירועים קטנים, תיק עזרה ראשונה יספיק על מנת להציע פתרון ראשוני, במקרה של פגיעת אחד האורחים.

אלא שחשוב להבין את חשיבות האבטחה באירועים בהם משתתפים אנשים רבים, כשהסבירות לפציעה או פגיעה ברמות חומרה שונות, גבוהה יותר. במקרים אלו יש לדאוג לקשת שירותים רחבה שכוללת בין היתר שירותי אמבולנסים לאירועים, כך שניתן יהיה לנהל את האירוע ללא דאגות, ועם הזמינות של הענקת טיפול רפואי מידי במקרה הצורך.

 

אמבולנסים בחניית יוסי

הקמת בית חולים שדה

הקמת בית חולים מצוייד ומאובזר ברמה גבוהה, עם מערך אמבולנסים, ניידות טיפול נמרץ ורכבי שטח והצלה.

בית חולים שדה הוא מתקן רפואי הנפרש בשטח (עם אפשרות הקמה מהירה ומיידית). המטרה היא לספק פתרונות מקצועיים, יעילים ומהירים במקרי חירום כמו פיגוע טרור, זמני מלחמה, או אסון פתע שמאופיין בנפגעים רבים.

השירות זמין גם לאירועים גדולים עם משתתפים מרובים כמו פסטיבלים, שמצריכים הכנה מראש לכל תרחיש של פגיעה, מחלה או מצב חרום בריאותי פתאומי. במקרים אלו, פעילות בית החולים שמוקם בשטח, או בחדר המיון הקדמי, מתמקדת בטיפול הראשוני הנדרש לפגיעות גופניות, עד העברת הנפגע לבית החולים.

הטיפול הרפואי הזמין בבית חולים שדה מודרני שמוקם על ידי הצוותים המקצועיים שלנו, וכולל מכלול שירותים רפואיים שזמינים בכל בית חולים, מניטור מדדים חיוניים, דרך טיפול שלם בפצועים ונפגעים, ועד ביצוע ניתוחים. ההתנהלות מבוססת על מיון הנפגעים וסיווג חומרות הפציעות שלהן, והפנייתם לקבלת הטיפול המתאים, בשטח הפתוח!

למי השירות מתאים?

שירות אבטחת אירועים זמין לכל אירוע גדול, עם היתרון החשוב של הגעה מהירה לבית החולים, במקום המתנה לצוות שירותי רפואת החירום.

אמובלנס יוסי אמבולנס

אמבולנס פרטי להופעות

מפיקים המתכננים הופעות עם קהל גדול, מבינים היום יותר ויותר את החשיבות של שירות אמבולנס שזמין במקום ההופעה. השירות זמין לכל מקרה של פגיעה, פציעה או מקרה חירום רפואי פתאומי, והמפיקים מבינים את החשיבות הקריטית של אמבולנס שממתין מחוץ למקום, גם אם לא מתרחשים מקרים רפואיים, מכיוון שבמקרה הצורך, ניתן יהיה להתמודד במקום ובאופן מידי עם פציעה חמורה או עם מצב שעלול לסכן חיים.

ניידת נטן

אמבולנס פרטי לפסטיבלים ומסיבות בשטחים פתוחים

שירותי אמבולנס פרטי שזמינים לאירועים מרובי משתתפים שמתקיימים בטבע, חיוניים להגנה על החוגגים. פסטיבלים ומסיבות גדולות הם אירועים שבדרך כלל מתקיימים באזורים מרוחקים מהעיר, ומארגני האירועים מכירים את חשיבות זמינות האמבולנס במקום, במקום לסכן את חיי הנפגעים בהמתנה לשירותי רפואת החירום שיגיעו. שירות זה כפוף לאישור המשטרה או לרישוי עסקים.

אמובלנס יוסי אמבולנס

אמבולנס פרטי לאבטחת חתונות

שירות אמבולנס לחתונות מתאים לבני זוג שמבקשים להגן על שלומם, בטיחותם ובריאותם של האורחים שחוגגים איתם, כך שבכל מקרה בו יידרש סיוע של צוות רפואת חירום, ניתן יהיה לקבל את הטיפול הנדרש במקום.

לידת בית

שירות אמבולנס פרטי זמין גם לנשים שבוחרות ללדת בבית

במקרים בהם אישה בוחרת ללדת בבית, חיוני להזמין שירות אמבולנס עם צוות רפואי, שיהיה מוכן לכל תרחיש.

חברת יוסי אמבולנס מספקת שירותי אמבולנסים שמיועדים להגעה מהירה לבית החולים במקרה הצורך, עם טיפול חירום רפואי ראשוני שניתן על ידי צוות מיומן ומוכשר.

רופאה

שירותי אבטחת אירועים: שאלות ותשובות נפוצות

חלק מתחומי האחריות של מארגני אירועים היא הגנה על הבטיחות של המשתתפים, והם מבינים את חשיבות זמינות שירות אבטחה רפואית במקום.

ההנחה המקובלת היא שעדיף ששירות אמבולנס פרטי יהיה זמין במקום, במיוחד באירועים מרובי משתתפים, במקום לאבד זמן יקר בהמתנה להגעת צוותים רפואיים, במצבים שעלולים להסתיים באסון.

היתרון החשוב ביותר בשירות זה הוא זמינות האמבולנס במקום האירוע, ובמיוחד כשהוא מתקיים בתנאי שטח מרוחקים מהעיר.

השירות כולל יחס מקצועי, אישי, אדיב ואמפתי של צוות מיומן ברפואת חירום שמספק שירותי רפואה דחופה ואלקטיבית ברמה גבוהה.

בין השירותים הרפואיים המוצעים על ידי חברת יוסי אמבולנס ניתן למצוא פתרונות מקצועיים מתקדמים לצרכים ולמקרים הבאים:

  • שירותי רפואה דחופה.
  • שירותי ניידת טיפול נמרץ.
  • העברת חולים מונשמים לבית החולים.
  • שירותי הסעות חולים לבתי אבות, לקבלת טיפולים ובחזרה מהם, שירותי הסעות חולים לשדה התעופה עם ליווי עד המטוס, גיבוי של צוות רפואי באירועים גדולים, שירותי רופא עד הבית, שירותי לחצן מצוקה, ושירותים רפואיים מתקדמים רבים אחרים.

מעוניינים בשירות אבטחת אירועים?

נעשה הכל כדי שהאירוע יעבור בקלות ובבטיחות מירבית.

Header
אמבולנס יוסי

תפריט נגישות

משרת פראמדיק/ית

איזור: ארצי

למשפחת יוסי אמבולנס דרוש פראמדיק/ית עם נסיון בתחום ובעל/ית תעודת לימודים ורישיון פרמדיק

מלאו את פרטיכם בצירוף קורות חיים ותעודות ונחזור אליכם

יש לצרף קורות חיים ותעודות מתאימות

*המשרות מתייחסות לנשים וגברים כאחד  *רק פניות מתאימות ייענו