שירות טיפול בנפטרים

גם ברגעים הקשים בחייכם, הצוות של חברת יוסי אמבולנס זמין לשירותכם עם מוקד שפעיל מסביב לשעון, כך שאתם יכולים ליצור קשר עם נציגי המוקד להזמנת אמבולנס שיעביר את הנפטר לחדר קירור. השירות כולל טיפול בניירת, הסדרת רישיון קבורה, הפקת מודעות אבל, פרסום מודעות בעיתונים, ביצוע טהרה, והעברת המטופל לבית העלמין לקבורה.

מטרתנו היא להעניק לכם שירות מקצועי, אדיב ואנושי, כך שתתפנו לאבלכם במקום להתמודד עם ההליכים המנהליים הנוגעים לסידורי ההלוויה והקבורה.

החברה מספקת מזה שנים רבות, קביעת מוות רשמית ומאושרת, שירותי פינוי נפטרים, הלנתם בחדר קירור, הבאתם לקבורה בכל בית קברות ברחבי הארץ.

כל זאת ועוד, בהתחשבנות ישירה מול המוסד לביטוח לאומי והמשרד לשירותי דת במסגרת השירותים הפטורים מתשלום ובהתאם להוראות החוק.

חברתנו מקפידה להעניק את השירותים תוך הסבר ברור למשפחות אודות הזכאויות העומדות לרשותם.

שירותי הקבורה זמינים בכל הארץ

החברה מפעילה ומתחזקת בית עלמין בכפר מסריק מצפון לחיפה, ומספקת גם שירותי קבורה בכל הארץ. הקווים המנחים את הצוות המקצועי המיומן שלנו היא דאגה לשמירת כבוד הנפטר, והבנת החשיבות של ביצוע תהליך מכובד והולם.

השירות זמין על ידי צוות מקצועי שמתנהל במחלקה מיוחדת שהוקמה בחברה למטרות שירותי טיפול בנפטרים. השירות כולל גם תמיכה וסיוע לבני המשפחה בכל הפרטים הנוגעים להסדרת ההלוויה והקבורה, תוך הקפדה על שמירת כבוד הנפטר והבנת חשיבות התנהלות מכובדת והולמת.

התמחות מקיפה בטיפול בנפטרים

כחלק ממערך השירותים המקיף הזמין על ידי החברה, אנחנו מספקים גם שירותי קבורה וסידורי לוויה, והצוות המקצועי שלנו מלווה את בני המשפחה של הנפטר בדרכו האחרונה. יש לנו ניסיון ארוך שנים בתחום כך שאתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שכל התהליך יתנהל בגישה הולמת, מכבדת ואחראית.

חשוב שתבינו שאתם לא לבד ביגונכם, וצוות מיומן של חברה גדולה עם מוניטין מצוין, מלווה אתכם לאורך כל התהליך, למניעת טעויות מנהליות, או תשלומים מיותרים. אנחנו בקיאים בנהלים ובמנהגים הנוגעים להסדרת לוויות ומעמד קבורה, ומכירים את מכלול ההיבטים הנוגעים לטקס ההלוויה.

אנחנו יודעים ומבינים גם שלכל משפחה יש את המנהגים שלה, והצוות שלנו יספק לכם את השירות היעיל שמותאם לצרכים שלכם, ותואם את המנהגים שלכם.

מה כולל השירות?

חשוב שתבינו שאתם לא לבד ביגונכם, וצוות מיומן של חברה גדולה עם מוניטין מצוין, מלווה אתכם לאורך כל התהליך, למניעת טעויות מנהליות, או תשלומים מיותרים.

עם הזמנת השירות, נציג מטעמנו מגיע אליכם כדי לתאם את התהליך. אם תעדיפו אחרת, ניתן להזמין את השירות גם בטלפון.

השירות מתחיל עם טיפול וסיוע מהיר כדי להעביר את המנוח לחדר קירור ללא עיכובים.

הנפטר מועבר לארון קבורה סטנדרטי או יוקרתי, בהתאם להעדפותיכם.

הסדרת אחוזות קבר בהתאם לדרישת בני המשפחה.

הסדרת הניירת והנפקת רישיון קבורה.

הזמנת מודעות אבל בבית דפוס בתוך יממה.

פרסום מודעות אבל בעיתונים

סידור פרחים מיוחד על ידי הצוות שלנו.

הזמנת חזן בהתאם להעדפת המשפחה.

מעוניינים בשירותי קבורה או טיפול בנפטר?

נעשה הכל כדי שתקופה זו תעבור במקצועיות ובבטיחות.

אנו ביוסי אמבולנס מודעים ופועלים במלוא הרגישות במקרים של פטירה.

אימצנו את הכתוב באתר "כל זכות" - מוזמנים לקרוא

מוקד יוסי אמבולנס

טיפול בנפטרים: שאלות ותשובות נפוצות

אנו עומדים לשרות בני המשפחה, החל משלב ההודעה למוקד השרות על אירוע הפטירה, ועד להסעת הנפטר וטיפול בטקס ההלוויה, בהתאם לצורך, בכל יעד שיתבקש. למידע על הטסת נפטרים לחו"ל.

חברת יוסי אמבולנס מספקת שירותי אמבולנס שכוללים ניידות טיפול נמרץ (נט"ן); שירותי תיירות רפואית; שירותי הסעות לחולי דיאליזה ולאנשים שסובלים ממוגבלויות תנועה; שירותי הטסת נפטרים מחו"ל; טיפול בנפטרים; ומגוון שירותי רפואה דחופה.

תפריט נגישות

משרת פראמדיק/ית

איזור: ארצי

למשפחת יוסי אמבולנס דרוש פראמדיק/ית עם נסיון בתחום ובעל/ית תעודת לימודים ורישיון פרמדיק

מלאו את פרטיכם בצירוף קורות חיים ותעודות ונחזור אליכם

יש לצרף קורות חיים ותעודות מתאימות

*המשרות מתייחסות לנשים וגברים כאחד  *רק פניות מתאימות ייענו