אגף הדרכה

אגף הדרכה

חברת יוסי אמבולנס מפעילה אגף הדרכה מוסמך המעסיק חובשים, פרמדיקים ורופאים שיש להם ניסיון עשיר בתחום הרפואה הדחופה, עם התמחות מיוחדת בתחום הדרכות חובשים והגשת עזרה ראשונה, עם הכרה של משרד הבריאות ומשרד התחבורה.

בנוסף להכשרות קבועות של הצוותים שלנו, אנחנו מקבלים לשירותי החברה גם בוגרי מד"א או בוגרי צה"ל שמועסקים בתפקידים מקבילים.

מוקד יוסי אמבולנס

אילו קורסים יש לנו באגף ההדרכה?

ההכשרה והאימונים לתלמידי הקורס מתבצעת אצלנו בחברה, ומערך הקורס מספק ידע מקיף בתחום, מהכשרה ברמה בסיסית, הכשרת חובשים ברפואת חירום, הכשרת נהגי אמבולנס, ועד להסמכה כפרמדיק. 

קורס החייאה בסיסית

קורס החייאת תינוקות

קורס עזרה ראשונה לצוות חינוכי (גננות מורים מדריכים)

קורס עזרה ראשונה למצילים ומדריכי כושר

קורס מגישי עזרה ראשונה (מע"רים)

היתר לנהיגה באמבולנס (על פי עמידה בתנאים)

קורסים מתקדמים לצוות רפואי: Acls Pals Phtls

קורסי רענון וחידוש תעודה

כמעט שאין מקצוע מספק יותר מהכישורים להצלת חיי אדם

המקרים הדחופים בהם נדרשים שירותי פרמדיקים הם מגוונים, וחלק מהידע הנרכש בתוכנית ההכשרה שלנו, כולל מצבים בהם אנשים מתקשים בנשימה, נפגעים לאחר תאונות דרכים או כל מצב רפואי אחר שמוגדר כמצב חירום.

במקרים רבים, חיי אדם עלולים להיות בסכנה, ויש צורך בתגובה מידית של אנשי מקצוע להצלתם. ברוב המקרים, פרמדיקים מגיעים למקום באמבולנס, אבל השירות כולל גם את פינוי המטופלים ושמירה על יציבותם במסוקים, מטוסים או משאיות כיבוי.

הידע והמיומנות בהצלת חיי אדם היא אחד המקצועות המספקים והמתגמלים ביותר, ואנחנו גאים להיות החברה שמכשירה את אנשי המקצוע המומחים בתחום.

אפשרויות התקדמות בקריירה

עם סיום ההכשרה באגף ההדרכה של חברת יוסי אמבולנס, בוגרי הקורס יכולים לבחור להתקדם בקריירה שלהם או לעבור לקריירה חדשה בתחום הבריאות, כשהם מצוידים במכלול כישורים רפואיים ואנושיים שנדרשים להתקדמות מקצועית כמעט בכל כיוון בתחום הבריאות.

חשיבות הבקיאות בתפקיד הפרמדיק

פרמדיקים הם אנשי מקצוע שמוגדרים כמגיבים ראשונים והם זקוקים לידע הנדרש לביצוע תפקידם ברמה הגבוהה ביותר. בין היתר, הקורס מלמד אותם איך להתנהל במקרים בהם אנשים לוקים במצב בריאותי חמור ופתאומי, במקרי פציעה או במקרי הצורך בהסעה לבית חולים או למרכז רפואי אחר, כך שבזכות ההכשרה, הם יודעים לתפקד כחלק מהצוות הרפואי שמגיע ראשון למקום. 

מתחילים היום את ההכשרה באגף ההדרכה של יוסי אמבולנס

הצורך בשירותי אנשי מקצוע מתחום הרפואה הדחופה צפוי לגדול באופן משמעותי בשנים הקרובות, לכן אם אתם מוכנים להתחיל את המסע שלכם לקריירה מרגשת, מבוקשת ומספקת, כדאי שתירשמו לתוכנית ההכשרה שלנו, שבסיומה תקבלו את ההסמכה ברמה המתקדמת ביותר הזמינה היום בישראל.

פרמדיקים עם מיטה

קורס הדרכת חובשים ופרמדיקים: שאלות ותשובות נפוצות

כל אדם, מגיל 15 ומעלה, יכול להירשם לקורס הדרכת חובשים ופרמדיקים, אלא אם כן תנאי הקבלה לקורס קובעים אחרת, כמו בקורס נהגי אמבולנס.

לחובשים, פרמדיקים ורופאים שמגישים שירותי רפואת חירום צריכה להיות הכשרה רפואית מתאימה, לצד כישורים אנושיים, כמו יכולת לעבוד תחת לחץ ולקבל החלטות מהירות. המשימות הן תובעניות בהיבטים הגופניים והנפשיים, לכן נדרש חוסן נפשי וגופני.

תפריט נגישות

משרת פראמדיק/ית

איזור: ארצי

למשפחת יוסי אמבולנס דרוש פראמדיק/ית עם נסיון בתחום ובעל/ית תעודת לימודים ורישיון פרמדיק

מלאו את פרטיכם בצירוף קורות חיים ותעודות ונחזור אליכם

יש לצרף קורות חיים ותעודות מתאימות

*המשרות מתייחסות לנשים וגברים כאחד  *רק פניות מתאימות ייענו