תחליפי אשפוז בקהילה

חברת יוסי אמבולנס מספקת לקהל המטופלים שלה אמצעים טכנולוגיים שמאפשרים להחליף מסגרות אשפוז. כך, למשל, השירות מאפשר טיפול באמצעי ניטור מתקדמים, שמשמשים צוותים רפואיים בבתי חולים ציבוריים ופרטיים. 

המכשירים המתקדמים שאנחנו משתמשים בהם זמינים במסגרת מערכת Briyout, שמאפשרת ניטור מדדים שונים הנדרשים לבדיקה בתדירות קבועה אחר מצב המטופל.  

המכשירים והציוד המתקדם זמינים לרשות המטופלים שלנו במחירים נוחים, והם מקבלים גם את השירות הצמוד של מוקד שפעיל מסביב לשעון ומספק שירותי ניטור בגישה ממוחשבת, עם המערכות המתקדמות ביותר. 

שירותי הניטור זמינים 24/7 בכל ימות השנה.

סט אייקונים בריאות

המדדים המנוטרים

למה עדיף להתאשפז בבית?

הקמת סוג זה של תחליפי אשפוז יוצרת שינוי משמעותי בשירותי הבריאות הזמינים בישראל, במקביל לתוצאות שוות לתוצאות הטיפול הזמינות בבתי חולים, עם פחות סיבוכים ופחות עלויות.  

שיפור סיכויי ההחלמה

מחקרים ובדיקות מקצועיות מוכיחים כי גישת האשפוז הביתי מספקת יתרונות רפואיים ופסיכולוגיים, במניעת זיהומים, תחושת ביטחון משופרת ושל המטופל ויצירת תנאי טיפול רגועים, שמשפרים את סיכויי ההחלמה. יתרונות נוספים של האשפוז הביתי הם: הפחתת ומניעת הצורך באשפוזים חוזרים, הפחתת ומניעת סיכוני נפילות ושברים, שמירה על איכות החיים המשופרת של המטופל, ויצירת סביבת החלמה תומכת בביתו.

זמינות של צוות מקצועי

הצוותים הפרא-רפואיים שעוטפים את המטופלים במסגרת האשפוז הביתי כוללים רופאים, אחים ואחיות, פרמדיקים, חובשים, רופאים מומחים, צי ניידות ארצי ושירותי טיפול נמרץ. הצוות המקצועי מטעם חברת Briyout, רפואה מתקדמת בבית, מספק טיפולי ניטור, מעקב ופיקוח על כל שינוי במדדים של המטופל, ממרכז המידע הרפואי-טכנולוגי. במידת הצורך, ובהתאם לממצאים המתגלים, הצוות מפעיל שירותי אחות, פרמדיק או רופא.

מאפייני אשפוז ביתי

רופא בבית החולים או רופא משפחה מזהה את המצב הבריאותי של החולה וקובע אם הוא זקוק לטיפול בבית חולים, או שהוא יכול לקבל את שירות האשפוז בבית. הקריטריונים נקבעים בהתאם לצורך בשירותים האינטנסיביים הזמינים בבתי חולים או לטיפול מקיף הזמין על ידי מומחים רפואיים רבים.  

בתחליף האשפוז הביתי, ההתאמה של המטופל נקבעת בהתאם למצבים בריאותיים שמטופלים בהתאם לפרוטוקולי טיפול מוגדרים, כגון אי ספיקת לב, מחלת ריאות חסימתית כרונית (COPD), דלקת ריאות בקרב קשישים, או כל מצב בריאותי אחר שנקבע על ידי הרופא כיציב מספיק לקבלת טיפול האשפוז הביתי. 

Speaking with patient

מעוניינים בשירות תחליפי אשפוז בקהילה?

נעשה הכל כדי שהאשפוז יעבור בקלות בנעימות ובמקצועיות.

רופאה

תחליפי אשפוז בקהילה: שאלות ותשובות נפוצות

תוכניות אשפוז ביתי, כגון התוכניות המוצעות על ידי חברת Briyout, מיועדות למטופלים שזקוקים לקבלת טיפול רפואי בבית חולים אך מסוגלים להישאר בבית ועם הטיפול של יקיריהם או עם השגחת וטיפול של מטפל מקצועי. 

מחקרים אחרונים בתחום מוכיחים שמסגרות הטיפול הביתי, כשהוא מתקיים במודל של בית חולים, מניבות תוצאות טובות יותר. כך, לדוגמא, המטופלים פעילים יותר מכפי שהם פעילים כשהם מאושפזים בבית חולים.  

הם נוטים גם לחוות פחות בלבול ומצוקה שנקשרים לאשפוז בבית חולים, וקיים פוטנציאל לשיעורים נמוכים יותר לאשפוזים חוזרים בבית החולים. מנתונים המתקבלים מסקרי חוויות מטופלים, ניתן לראות שיעורים גבוהים מאוד של שביעות רצון מהמודל הזה. 

תפריט נגישות

משרת פראמדיק/ית

איזור: ארצי

למשפחת יוסי אמבולנס דרוש פראמדיק/ית עם נסיון בתחום ובעל/ית תעודת לימודים ורישיון פרמדיק

מלאו את פרטיכם בצירוף קורות חיים ותעודות ונחזור אליכם

יש לצרף קורות חיים ותעודות מתאימות

*המשרות מתייחסות לנשים וגברים כאחד  *רק פניות מתאימות ייענו