שירות לבתי אבות ודיור מוגן

הסעה לאחר ביקור בבית החולים

הסעת מטופל לביתו היא פעולה הדורשת מיומנות, רגישות אנושית, הקשבה וציוד מתאים. המטרה היא לא רק לקחת מטופל ממקום למקום אלא לוודא שצורכי המטופל מתמלאים במהלך השיבה הביתה ושישנם משאבים מתאימים כשהמטופל מגיע הביתה. לחברתנו "יוסי אמבולנס שרותי רפואה" יש ניסיון של 38 שנים בהסעות מבתי החולים לביתם. לעיתים נדרש ליווי של אנשי רפואה מקצועיים בנסיעה. גם שרות זה ניתן ב"יוסי אמבולנס" בהסעות הביתה מבית החולים.

הסעות לטיפולים ומרפאות

שירות הסעת המטופלים מתבצע על ידי אנשי מקצוע ומומחי פיקוח רפואי שמשגיחים בקפדנות על מצב המטופל במהלך הנסיעה. לחברת "יוסי אמבולנס" הסכמים עם כל קופות החולים לסבסוד רוב ההסעות הנדרשות לטיפולים רפואיים. ההסעה מותאמת  למגוון צרכים רפואיים

שרותי רופא כונן לייעוץ

אנו מעמידים לרשות בית האבות את שרותי 'רופא כונן' עם מוקד הבקרה והשליטה.

רופאי המוקד זמינים בכל שעה  – 24/7 ובעיקר בשעות הלילה, לייעוץ רפואי טלפוני לצוותים הרפואיים של בית האבות. הייעוץ יכול להסתיים בייעוץ, העלאת מרשם ברשת סופרפארם, שליחת הפניה למיון, הזנקת אמבולנס וניידת טיפול נמרץ לפינוי לבית החולים או שליחת רופא לביצוע פעולות בבית האבות כגון – החדרת אנטיביוטיקה בווריד ועוד דבר החוסך הגעה למיון במיוחד בלילה.

רופא מול מחשב

הסעות לא רפואיות בשגרה

אנו ב"יוסי אמבולנס"  מודעים למצוקה שחווים אנשים שסובלים ממוגבלויות תנועה, במיוחד אלה שגרים בקומות גבוהות בבניינים שלא מותקנת בהם מעלית. לצוותים המקצועיים המיומנים שלנו יש את הידע המקיף בהענקת השירות ההולם שמסייע בהגעה בטוחה למחוז חפצו של הלקוח עם שימוש בכיסאות מיוחדים. הצוותים מספקים שירותי אמבולנס שמיועדים להסעת נכים ואנשים שסובלים ממוגבלויות תנועה. הרכבים מצוידים במעלונים מיוחדים שניתן להשתמש בהם כדי להושיב את המטופל על גבי כיסא הגלגלים ברכב, ואבטחתו עם עיגונים והתקנים מיוחדים שמקבעים כיסא הגלגלים ומגנים על המטופל במהלך הנסיעה.

מוקד יוסי אמבולנס
נהג יוסי אמבולנס

טיפול באירועי פטירה

גם ברגעים הקשים בחייכם, הצוות של חברת יוסי אמבולנס זמין לשירותכם עם מוקד שפעיל מסביב לשעון, כך שאתם יכולים ליצור קשר עם נציגי המוקד להזמנת אמבולנס שיעביר את הנפטר לחדר קירור. השירות כולל טיפול בניירת, הסדרת רישיון קבורה, הפקת מודעות אבל, פרסום מודעות בעיתונים, ביצוע טהרה, והעברת המטופל לבית העלמין לקבורה.

סט אייקונים בריאות

ניטור מדדים רציף

חברת יוסי אמבולנס באמצעות חברת הבת BRIYOUT, מספקת אמצעים טכנולוגיים שמאפשרים להחליף מסגרות אשפוז בבתי חולים. מאפשרים ניטור מדדים שונים הנדרשים לבדיקה בתדירות קבועה אחר מצב המטופל באמצעות מוקד הבקרה 24/7.  פתרון הניטור בבית החולים של BRIYOUT מבוסס על מדבקת מוניטור חזה מרחיב את רצף הטיפול ומספק ניטור קל ולא פולשני של סימנים חיוניים. ניטור רציף של  13 סימנים חיוניים לב-ריאה בזמן אמת, כולל: לחץ דם, רוויה בדם, דופק, קצב נשימה וטמפרטורה.

אם וכאשר יש שינויים בסימנים חיוניים מתחת או מעל הספים שהוגדרו מראש ומותאמים אישית, המערכת, מגובה במנוע AI ונתונים תומכים, מספקת התראה וציון אזהרה מוקדמת לצפייה ולטיפול מונע של הצוות הרפואי.

המערכת שלנו מייתרת את הצורך במספר מכשירים קוויים, בדיקות נקודתיות תכופות של סימנים חיוניים והזנת נתונים ידנית על ידי הצוות הרפואי.

הבחירה בחברת יוסי אמבולנס היא הבחירה הנכונה.

אנחנו מציעים שירותי אמבולנס מקיפים, מקצועיים ומתקדמים, הכוללים:

מוניטור אייקון

שימוש בציוד המתקדם והיקר בעולם – מנשמים ומוניטורים ייעודיים לניידות פינוי בחירום.

העברות באמבולנס

ניידות חדישות שממתוחזקות מדי יום.

רופא אייקון

צוותי רפואה ופרא-רפואה שעוברים הכשרות תקופתיות קבועות.

תיקון אייקון

שדרוג מבנה הניידות ואפשרויות מודולריות הנבנות על ידי החברה, תוך הפקת לקחים ומסקנות.

משלט אייקון

משל''ט השולט בתנועת הניידות עם מעקב בזמן אמת על מצבן, מבחינת מכלול ההיבטים הנדרשים לצורך ניהול מבצעי מקסימאלי.

תפריט נגישות

משרת פראמדיק/ית

איזור: ארצי

למשפחת יוסי אמבולנס דרוש פראמדיק/ית עם נסיון בתחום ובעל/ית תעודת לימודים ורישיון פרמדיק

מלאו את פרטיכם בצירוף קורות חיים ותעודות ונחזור אליכם

יש לצרף קורות חיים ותעודות מתאימות

*המשרות מתייחסות לנשים וגברים כאחד  *רק פניות מתאימות ייענו