אמבולנס פרטי: תחבורה נגישה לחולים סיעודיים

אמבולנס פרטי: תחבורה נגישה לחולים סיעודיים

אמבולנס

אין דבר מדאיג יותר מלגלות שבן המשפחה, הקשיש או אפילו אנחנו מרגישים לא טוב ונזקקים לנסיעה לבית חולים. דפיקות הלב מואצות, הזיעה הקרה והחשש ממה שיבוא, הופכים את הדקות שחולפות עד שמגיע אמבולנס למורטות עצבים.

כשמדובר על חולים סיעודיים, האתגר הוא יותר גדול. לא תמיד הקשיש או החולה הסיעודי מבינים מה קורה מסביב, ויש צורך ברגישות רבה יותר – להסביר, להרגיע ולהיעזר בצוות האמבולנס. אבל לא רק במקרי חירום, הצוות הזה יכול לעזור.

בנוסף לסיטואציה של מקרה חירום, שירות אמבולנס פרטי הוא פתרון אידאלי עבור חולים סיעודיים שנזקקים לליווי קבוע לבדיקות וטיפולים. במסגרת השירות, מגיע האמבולנס הפרטי לפי הצורך אל הבית ומסיע את החולה לפי הצורך. לצד שירותי סיעוד מדובר בפתרון חשוב לכל קשיש או חולה.

מה היתרונות של אמבולנס פרטי?

ממש כמו שירותי סיעוד המותאמים באופן פרטני לאותו מטופל, גם שירות האמבולנס הפרטי נמצא שם כדי לתת שירות מותאם אישית.

בכל בעיה או מצב שבו זקוקים להסעה לבית החולים, בגלל הידרדרות במצב או תחושה לא טובה, אפשר להתקשר אל המוקד ולהזמין אמבולנס פרטי. ברוב המקרים, הביטוח הסיעודי מסייע בהשתתפות בשירות זה, כך שהעלויות לא נופלות על בני המשפחה.

יותר מהכל, אמבולנס מצויד בכל הציוד הרפואי הדרוש ובאנשי צוות מיומנים שיכולים לפקח על מצב החולה, לבדוק לחץ דם, להעניק טיפול ראשוני ולוודא שהמטופל מגיע לבית החולים כשהוא מנוטר ומפוקח. אם יש שירותי סיעוד צמודים, המטפל יכול לנסוע עם הניידת וללוות את המטופל עד לבית החולים.

בניגוד לבני המשפחה שצריכים לנסוע עד לבית החולה הסיעודי, לשנע אותו – לעיתים בקושי רב אל המכונית ולהביא אותו לבית החולים במהירות ולעיתים תוך סכנה לבריאותו, באמצעות שירות אמבולנס פרטי המטופל מקבל את כל ההתייחסות הרפואית ומגיע לבית החולים בנסיעה מיוחדת – שיכולה לכלול גם פינוי של הכביש לטובת השינוע.

שירות חובה – לכל חולה סיעודי המתגורר בבית

חולים סיעודיים, בעיקר כאלו שנמצאים במצב קשה, עוברים ימים שלא תמיד ברור איך יתחילו ואיך יסתיימו, זו האמת. המצב הבריאותי משתנה בהתאם לנסיבות, לפעמים יש צורך בטיפול רפואי דחוף או אפילו בבדיקה מהירה במיון כדי לוודא שהכל בסדר.

שירותי סיעוד הם הכתובת הכי טובה לוודא שבמהלך היום יש מישהו שבודק, שומר ומפקח על מצב הקשיש או החולה ומסייע לו לבצע פעולות פשוטות וחשובות כמו אכילה, מקלחת, הליכה לשירותים ועוד.

לצד שירותי סיעוד איכותיים ומקצועיים, שירות אמבולנס פרטי מספק כתובת מידית ומהירה לשמירה על בריאותו ובטיחותו של חולה סיעודי. זוהי תחבורה נגישה ובטוחה שהיא הרבה יותר מכך –  היא בית חולים על גלגלים שמספק טיפול ראשוני בכל צרה שלא תהיה והסעה מהירה ויעילה לבית החולים הקרוב להמשך קבלת הטיפול.

שתפו את הפוסט

מאמרים נוספים העשויים לעניין אותך

יוסי-אמבולנס---ניידות-טיפול-נמרץ

דיגום אמבולנס

אמבולנס הוא כלי רכב המשמש להסעת אנשים הזקוקים לסיוע וטיפול רפואי בבית החולים. דיגום ובניית אמבולנס כולל כמה אלמנטים מרכזיים. לחלק החיצוני יש בדרך כלל

אמבולנסים יוסי אמבולנס

שירותי אמבולנס

עמוד הבית מאמרים וחדשות שירותי אמבולנס אנשי המקצוע בתחום רפואת החירום מספקים פתרונות למצבים חירום רפואיים בשירות שזמין על ידי חברת יוסי אמבולנס, עם צוותים

רכבי ההצלה בחברה

עמוד הבית מאמרים וחדשות רכבי ההצלה בחברה אמבולנס מיועד לטיפול במקרים של רפואה דחופה וטיפול נמרץ, העברת חולים, קשישים ואנשים בעלי מגבלות תנועה בכל חלקי

בדיקות קורונה מהירות עד הבית והמשרד

בדיקות קורונה מהירות אונליין

עמוד הבית > מאמרים > בדיקות קורונה מהירות זהו לא סוד שבדיקות קורונה מהירות אונליין יכולות לתת הרבה ערך. בין אם רוצים לעשות בהן שימוש

תפריט נגישות

משרת פראמדיק/ית

איזור: ארצי

למשפחת יוסי אמבולנס דרוש פראמדיק/ית עם נסיון בתחום ובעל/ית תעודת לימודים ורישיון פרמדיק

מלאו את פרטיכם בצירוף קורות חיים ותעודות ונחזור אליכם

יש לצרף קורות חיים ותעודות מתאימות

*המשרות מתייחסות לנשים וגברים כאחד  *רק פניות מתאימות ייענו