הזמנת אמבולנס- המדריך המלא

נסיבות החיים מביאות אותנו למצבים בהם אנו זקוקים לאמבולנס בין אם זה פציעה כתוצאה מתאונת דרכים, התקף לב, לידה ועוד. הזמנת אמבולנס נחוצה במקרי חירום שונים ואף מצילה חיים, לכן על מנת לדעת את מתי להזמין אמבולנס, למה להזמין אמבולנס, איך ועוד, יש צור. הזמנת אמבולנס המדריך המלא, נועד לעוזר לכם בשעת חירום שבה אתם זקוקים לאמבולנס. באמצעות הזמנת אמבולנס המדריך המלא תוכלו לקבל את כל המידע שאתם זקוקים לו ואף להציל חיים. אז רגע לפני שאתם מזמינים אמבולנס לכם או לקרוב משפחה כדאי שתדעו הזמנת אמבולנס המדריך המלא זה מה שאתם צריכים.

מתי יש צורך בהזמנת אמבולנס?

אם אתם נפצעתם כתוצאה מתאונת דרכים, חטפתם התקף לב, עומדים ללדת או כל דבר שקופת חולים אינה יכולה לעזור לכם, זה הזמן להזמין אמבולנס. באמצעות הזמנת אמבולנס טלפון במספר: 072-3340839 של חברת יוסי אמבולנס, תענו על מספר שאלות ותמסרו את מיקומכם המדויק על מנת שאנו נגיע אליכם ונטפל בכם על הצד הטוב ביותר.

מי זכאי לטיפול באמבולנס?

כל מבוטח קופת חולים בישראל אשר משלם דמי ביטוח בריאות מדי חודש זכאי לטיפול באמבולנס. כמו כן, מי שפונה באמבולנס לבית החולים זכאי למימון חלקי או מלא של עלויות הטיפול בהתאם לנסיבות המקרה עצמו. אם פונה חולה באמבולנס רגיל ולא אושפז עליו לשלם עבור פינוי עצמו, אך אם הוא פונה באמצעות אמבולנס ואושפז הוא יהיה זכאי למימון חלקי או מלא של הטיפול בהתאם לביטוח המשלים של קופת חולים.

הזמנת אמבולנס

האם שירות הזמנת אמבולנס הוא בחינם?

שירות הזמנת אמבולנס הוא אינו חינם ועולה כסף, בסיום הטיפול והאשפוז של החולה, תקבלו שובר תשלום שתצטרכו לשלם בדואר על הטיפול שהחולה קיבל בבית חולים. לרוב מדובר בסכום מסוים עבור הוצאות הטיפול וההסעה לבית החולים כולל הוצאות האשפוז בבית החולים בשעת הצורך.

מדוע מספר הטלפון חשוב מאוד?

מסירת מספר הטלפון למוקדן חשוב עד מאוד במיוחד במקרים בהם השיחה מתנתקת. למוקדן יש מספר אליו הוא יכול לחזור עליו על מנת להוציא ניידת אמבולנס ישירות לאדם שהתקשר לקבל שירות וכן על מנת לדעת פרטים נוספים על מצבו. כמו כן, מענה מהיר, ברור ומדויק על שאלות החובש יכול לסייע לכם  מאוד בקבלת העזרה במיוחד שמדובר על מקרים של חיים ומוות.

השארת תגובה