הזמנת אמבולנס ללא פינוי

הזמנת אמבולנס ללא פינוי דורשת מקרי חירום שבהם הדרך היחידה להציל את חיי האדם היא דרך האמבולנס ישירות לבית החולים. באמצעות הזמנת אמבולנס ללא פינוי בין אם זה אמבולנס רגיל או פרטי ניתן לקבל טיפול ראשוני ולהציל את חיי האדם, שכל דקה היא קריטית.

באילו מקרים יש להזמין אמבולנס?

קיימים מקרי חירום בהם נאלץ להזמין אמבולנס פרטי בחיפה או אמבולנס רגיל, מקרים אלה כוללים:

תאונות דרכים- תאונות דרכים קשות מצריכות הזמנת אמבולנס על מנת להעניק טיפול לפצועים בשטח. במידה ומעורב נהג אופנוע בתאונה אין להוריד לו את הקסדה מהראש עד הגעת הכוחות לשטח.

טביעות- במקרה של טביעה בים או בבריכה יש צורך בהזמנת אמבולנס במהירות האפשרית על מנת להחיות את הטובע. באמצעות אמבולנס רגיל או אמבולנס פרטי בחיפה ניתן להציל את חיי הטובע באמצעות טיפול רפואי של צוות האמבולנס בטרם פינויו לבית החולים.

התקף לב או שבץ- במקרה של התקף לב או שבץ יש צורך בהזמנת אמבולנס במהירות למקום האירוע על מנת להעניק טיפול רפואי בהול ומניעת נזק עתידי לאדם.

מצבים של חוסר נשימה- בעיות בנשימה כמו חנק, חוסר הכרה וחוסר נשימה מצריכים הזמנת אמבולנס על מנת להציל את חיי האדם.

הזמנת אמבולנס ללא פינוי

מה ההבדל בין אמבולנס פרטי לאמבולנס ציבורי ?

בניגוד לאמבולנס ציבורי, האמבולנס הפרטי מספק שירותים נוספים מעבר לשירותים הסטנדרטים שמספק האמבולנס הציבורי. כך למשל ניתן שירותי הסעות לבעלי מוגבלות ונכים, הסעת קשישים וחולים סיעודיים, שינוע והובלה של ציוד רפואי, העברת גופות נפטרים ועוד. כמו כן, עם אמבולנס פרטי בחיפה ניתן לקבל מהחברה עצמה אמבולנס פרטי לכל צורך ובכל זמן שאתם זקוקים לו. נהגי שירותי אמבולנס פרטי בחיפה זמינים במשך 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ומשמשים אף למקומות ציבוריים, העברת חולים מבתי אבות, דיור מוגן ועוד.

האם אמבולנס פרטי עדיף לי?

אם מדובר על אנשים שאינם בקו הבריאות ונאלצים להזמין אמבולנס כל כמה ימים, אז העדיפות היא לאמבולנס פרטי בגלל הזמינות של האמבולנס והשירותים הרבים שהם מעניקים ללקוחות לעומת אמבולנס ציבורי. כמו כן, ההחזר על הטיפולים באמבולנס פרטי הוא גבוה יותר מאשר אמבולנס ציבורי.

 

השארת תגובה