5 עובדות שחשוב לדעת על תהליך הטסת נפטרים לארץ

5 עובדות שחשוב לדעת על תהליך הטסת נפטרים לארץ

הטסת נפטרים

טיסות לחו"ל אמנם יוצרות תחושה של חופשה והנאה, אך לא תמיד מדובר בטיסות מהסוג הזה. לצד טיסות עסקים, חופשות ונסיעות אחרות, ישנו גם צד פחות נעים של טיסות לחו"ל – הטסת נפטרים לארץ.

הצורך בהטסה של נפטרים לארץ יכול להיות מכמה סיבות:

  • תאונה במהלך שהיה בחו"ל אשר הובילה לפטירה ולכן יש להטיס את הנפטר לקבורה בארץ לצד משפחתו.
  • אנשים אשר מתגוררים בחו"ל ונפטרו שם אך ביקשו שיעלו את גופתם לישראל לאחר הפטירה.
  • בני משפחה אשר מתגוררים בארץ ומעוניינים להעביר את הנפטר קרוב אליהם.

אז מה חשוב לדעת על תהליך הטסת נפטרים לארץ? הנה 5 עובדות חשובות:

  1. כלול בביטוח טיסות לחו"ל – מרבית חבילות ביטוח הטיסות לחו"ל כוללות אפשרות להטסת נפטרים לארץ כך שבמידה ואדם טס לחו"ל ויש לו ביטוח, אתם לא צריכים לשלם באופן פרטי על ההטסה שלו לארץ אלא יכולים להשתמש בביטוח הטיסה שלו בכדי לממן את כל ההוצאות הדרושות.

חברות ביטוח מקצועיות ילוו אתכם לאורך כל הדרך וישלימו עבורכם את ההטסה עד ההגעה הבטוחה לארץ.

  1. קיימות טיסות פרטיות – במידה ולאדם הנפטר לא היה ביטוח עבור הטסה לארץ במקרה של פטירה, קיימות חברות תעופה פרטיות אשר מבצעות הטסות מהסוג הזה. כמובן, העלות לא נמוכה, אך אם אין ביטוח זו הברירה היחידה, ותוכלו לבצע השוואת מחירים לפני הבחירה בכדי לבחור את החברה המתאימה ביותר עבורכם.
  2. טיסות לחו"ל עבור בני המשפחה לאחר הפטירה בכדי לטפל בכל ענייני ההטסה לארץ לא כלולות בביטוח, אך תוכלו למצוא חברות תעופה המציעות כרטיסים במחירים מוזלים במקרים דחופים של הרגע האחרון ושוב, אל תוותרו על השוואת מחירים אשר יכולה לחסוך לכם לא מעט.
  3. אישורי שהייה בחו"ל – במידה ובני משפחה טסים לחו"ל בכדי לטפל בהטסת נפטרים לארץ בחלק מהמדינות עליהם לספק אישורי שהייה מיוחדים ולכן חשוב לבדוק עם השגרירות מה בדיוק נדרש עבור שהיה מהסוג הזה.
  4. לאחר ההגעה לארץ – עליכם לדאוג לסידורי העברה של הנפטר מהמטוס בשעת הנחיתה אל מכון לרפואה משפטית או אל בית העלמין בכדי להכינו לקבורה.
    יוסי אמבולנס - הטסה רפואית

שתפו את הפוסט

מאמרים נוספים העשויים לעניין אותך

אמבולנס יוסי אירוע נובה

אמבולנס, פסטיבל נובה

האמבולנס הובא מחניון רעים, בו התקיים פסטיבל הנובה. בבוקר ה7/10, כאשר מתחיל הירי הרקטי לעבר העוטף, מופסקת המסיבה והחוגגים מתחילים להתפנות מהאוזר. מחבלים שמתמקים בצומת

יוסי-אמבולנס---ניידות-טיפול-נמרץ

דיגום אמבולנס

אמבולנס הוא כלי רכב המשמש להסעת אנשים הזקוקים לסיוע וטיפול רפואי בבית החולים. דיגום ובניית אמבולנס כולל כמה אלמנטים מרכזיים. לחלק החיצוני יש בדרך כלל

אמבולנסים יוסי אמבולנס

שירותי אמבולנס

עמוד הבית מאמרים וחדשות שירותי אמבולנס אנשי המקצוע בתחום רפואת החירום מספקים פתרונות למצבים חירום רפואיים בשירות שזמין על ידי חברת יוסי אמבולנס, עם צוותים

רכבי ההצלה בחברה

עמוד הבית מאמרים וחדשות רכבי ההצלה בחברה אמבולנס מיועד לטיפול במקרים של רפואה דחופה וטיפול נמרץ, העברת חולים, קשישים ואנשים בעלי מגבלות תנועה בכל חלקי

תפריט נגישות

משרת פראמדיק/ית

איזור: ארצי

למשפחת יוסי אמבולנס דרוש פראמדיק/ית עם נסיון בתחום ובעל/ית תעודת לימודים ורישיון פרמדיק

מלאו את פרטיכם בצירוף קורות חיים ותעודות ונחזור אליכם

יש לצרף קורות חיים ותעודות מתאימות

*המשרות מתייחסות לנשים וגברים כאחד  *רק פניות מתאימות ייענו