חברת שפר בר לדיגום אמבולנס בשיתוף פעולה עם ארגונים ביטחוניים

הכירו את חברת 'שפר בר', חברה פרטית המובילה את תחום דיגום האמבולנסים ורכבי רפואה הפרטיים בישראל באמצעות מפעל ייעודי, כאשר כעת החברה נמצאת בשיתוף פעולה עם ארגונים ביטחוניים גדולים וחשובים בישראל, על מנת לתת מענה לצורך הביטחוני ומיגון צוותים רפואיים

כחלק מקבוצת ‘יוסי אמבולנס’ חברת האמבולנסים הפרטיים הגדולה בישראל, כבר החלו להוביל את תחום דיגום האמבולנסים ורכבי רפואה, באמצעות חברת ‘שפר בר’ והמפעל הייעודי שהוקם, ‘שפר בר’ היא חלק מהקבוצה הגדלה המנוהלת על ידי ‘יוסי אמבולנס’ ומתמחה כאמור בתחום רכבי ההצלה והחירום.

חברת ‘שפר בר’ מפתחת את הדור הבא של אמבולנסים ורכבי פינוי ממוגנים, כאשר לראשונה מתקיים כאן שיתוף פעולה עם כוחות הביטחון ולקוחות ביטחוניים, אשר הבינו כי המגזר הפרטי הוא מכפיל כח עבורם בייצור ועמידה בזמנים הקצרים לנוכח המצב הביטחוני החדש בישראל.

אמבולנס-רפאל-דיגום-במפעל-האמבולנסים-שפרבר

בחברת ‘שפר בר, מספרים כי הפרויקט המשמעותי ביותר שכבר יצא לפועל במפעל של החברה הוא פיתוח אמבולנס צבאי משוריין עבור צבא הגנה לישראל, כאשר זוהי משימה לאומית ומתבצעת בשיתוף פעולה עם מיטב המוחות.

אחד השלבים היה בפרויקט של האמבולנס הראשון, היה לדגם את הכלי שנועד לספק לכוחות הביטחון הישראליים את היכולות הטובות ביותר בשדה הקרב, לפי דרישתם.

בחברת ‘שפר בר’, מתקיים במקביל שיתוף פעולה עבור ארגון בטחוני גדול מאוד בישראל, כאשר הפעם, בפרויקט זה נעשה דיגום וביצוע של שלושה רכבי אמבולנס למערך התעשייה הביטחונית בתחום הנשק, שנועדו לספק יכולות רפואיות בשטח.

מפעל חברת, ‘שפר בר’, הינו חלק מקבוצת ‘יוסי אמבולנס’ המתמחה בתחומי השינוע הרפואי ושירותי הרפואה בקהילה הגדולה בישראל, כאשר החברה פועלת כבר משנות ה-80 ורכשה ניסיון ומוניטין רב במהלך השנים הרבות של פעילותה.

חלל-פנימי-באמבולנס

מקבוצת ‘יוסי אמבולנס’ וחברת מפעל ‘שפר בר’, נמסר: “החברה הבינה בחלוף השנים כי אין בישראל מפעל המתמחה בבניה והרכבת אמבולנסים וכי השוק הגלובלי בתחומים אלו גובה מחירים חסרי תקדים וזה עוד לפני הוצאות השינוע היקרות והמיסוי הרב שחל על היטס ושילוח ימי של רכבים מיוחדים מסוג זה.

המפעל מתהדר ביכולתו הייחודי לייצר כאן בישראל, אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ ובכלל זה רכבי שינוע רפואי או מעבדות ניידות בבניה ייחודית, תוך שימוש בניסיון הרב והידע שנצבר בקבוצה בהיותה קבוצת האמבולנסים הפרטית הגדולה בישראל.

הקבוצה מפעילה צי של למעלה מ-150 אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ בפריסה ארצית וכל אלו מופעלים באמצעות חדרי שליטה ובקרה שהחברה מפעילה גם הם בפריסה ארצית”.

ישיבת פלסטן חיל רפואה ועוד

לקריאת המאמר המלא כנסו: nws.report

שתפו את הפוסט

מאמרים נוספים העשויים לעניין אותך

אמבולנס יוסי אירוע נובה

אמבולנס, פסטיבל נובה

האמבולנס הובא מחניון רעים, בו התקיים פסטיבל הנובה. בבוקר ה7/10, כאשר מתחיל הירי הרקטי לעבר העוטף, מופסקת המסיבה והחוגגים מתחילים להתפנות מהאוזר. מחבלים שמתמקים בצומת

יוסי-אמבולנס---ניידות-טיפול-נמרץ

דיגום אמבולנס

אמבולנס הוא כלי רכב המשמש להסעת אנשים הזקוקים לסיוע וטיפול רפואי בבית החולים. דיגום ובניית אמבולנס כולל כמה אלמנטים מרכזיים. לחלק החיצוני יש בדרך כלל

אמבולנסים יוסי אמבולנס

שירותי אמבולנס

עמוד הבית מאמרים וחדשות שירותי אמבולנס אנשי המקצוע בתחום רפואת החירום מספקים פתרונות למצבים חירום רפואיים בשירות שזמין על ידי חברת יוסי אמבולנס, עם צוותים

רכבי ההצלה בחברה

עמוד הבית מאמרים וחדשות רכבי ההצלה בחברה אמבולנס מיועד לטיפול במקרים של רפואה דחופה וטיפול נמרץ, העברת חולים, קשישים ואנשים בעלי מגבלות תנועה בכל חלקי

תפריט נגישות

משרת פראמדיק/ית

איזור: ארצי

למשפחת יוסי אמבולנס דרוש פראמדיק/ית עם נסיון בתחום ובעל/ית תעודת לימודים ורישיון פרמדיק

מלאו את פרטיכם בצירוף קורות חיים ותעודות ונחזור אליכם

יש לצרף קורות חיים ותעודות מתאימות

*המשרות מתייחסות לנשים וגברים כאחד  *רק פניות מתאימות ייענו