כל מה שצריך לדעת: שירות אמבולנסים בשגרה

כולכם בוודאי יודעים, כי מתפקידו המרכזי של שירות אמבולנסים הוא לספק טיפולים רפואיים של חירום לפני האשפוז בבית החולים, אך בפועל, לרוב האמבולנסים מספקים שירות של העברת מטופלים, כמו גם של פתרון בעת חירום, מטעם מוסדות הבריאות השונים.

האמבולנסים מספקים גישה בנוחות מרובה לכל שירותי הבריאות, בפרט כששעות הנסיעה בהן הן מעבר לשעות העבודה הקונבנציונליות, ויש להם תרומה מאוד נערכת לשירותי בריאות בטלפון, בעזרת תשתית של תקשורת חכמה.

נראה כי בזמן האחרון, קשה לעמוד בהצלחה בלחץ המסיבי, שרק הולך וגובר עם כל יום שעובר, במערכת הבריאות, רק בעזרת הוספה של משאבים, ולכן מתקבלים בברכה כל שירות אמבולנסים פרטי.

מה הקשר בין שירות אמבולנס פרטי לבין גישה מערכתית?

יש קשר ישיר בין שירות של אמבולנס פרטי, לבין גישה מערכתית, ואוטוטו נסביר את דברינו ביתר הרחבה.

בהתחשב בסביבה הקלינית, עוד לפני האשפוז בבית החולים, בעוד האמבולנס הפרטי מגיע לזירת האירוע, כחלק ממערכת אינטגרלית בבריאות, היא מבטיחה טיפול עקבי בבית החולים, בקופת החולים ובטיפול בחולים מביתם.

ולמה התכוון המשורר בדבריו אלו? ובכן, גישה מערכתית אשר מכוונת למתן טיפול רפואי, ואין הכוונה ליחידות של בריאות בודדות, שפועלות באופן נפרד, שלעתים מנוגדות זאת לזאת.

אך, למרבה המזל, שירותי האמבולנס הפרטי מהווה את נקודת המפגש הראשונה עם מצב האירוע, ואף לחולה, ובשל כך הינו מספק התראה מבעוד מועד למערכות הבריאות על אזור הפעולה.

הדבר מאפשר לנקוט במידת מה של גמישות באופן התגובה של מערכת הבריאות, וניתן גם להתאים את תנועת המטופלים, לפי הביצועים של המערכת המחודשת.

כל זה מספק מודל מאוד אפקטיבי בהיבט של תמחור ומשאבים, ועשוי לאפשר יצירה של פריסה חדשה של משאבים לכל מיני אזורים במערכת.

כיצד שירות אמבולנס טלפון תורם לפונקציונלית של מערכת הבריאות?

השירות של האמבולנסים, שניתן לאתר אמבולנס טלפון, בכל רגע נתון.

בעוד השירותים של האמבולנס ממוקמים בצורה אופטימלית בקו הראשון של שירותי הבריאות, והם עשויים לתרום בצורה ניכרת לרעיון של טיפול ראשוני בחולים והעברתם לבית החולים, אין מחויב המציאות שיהיה זה שירות אמבולנסים של בית החולים, כי בהחלט הם יכולים להיות שירותי אמבולנסים פרטיים.

מכיוון שמדובר אודות שירותים פרטיים, אין כל בעיה שתאתרו את פרטי הקשר של טלפון אמבולנס, באמצעות רשת האינטרנט.

שירותים אלו עשויים להוסיף באופן ניכר לפונקציונליות של כל הגורמים שאמונים על מתן טיפול ראשוני באמבולנסים.

הדבר עשוי להתרחש דרך העברה יותר אפקטיבית של אינפורמציה על החולה, משטרים של טיפול במטופלים שתואמים את מערכת הבריאות בהתהוותה, תנועה יעילה יותר של מטופלים, ושירותי אמבולנסים שמפיצים את הבשורה עם פילוסופיה של שירות ציבורי בהווייתו.

לפרטים נוספים, צרו באופן מקוון קשר עם יוסי אמבולנס טלפון.

אמבולנסים בחניה

מה בדיוק אמבולנס פרטי מחיר?

אמבולנס פרטי מחיר מושפע מכל מיני גורמים. ועל מנת לסייע לכם להבין, כיצד מתמחרים בדיוק את השירותים של אמבולנס פרטי, נציג בפניכם את הפרמטרים שמשפיעים על העלות של אמבולנס פרטי, כלעיל –

הזמנים – כמובן שבשעות הלילה התמחור של שירותי האמבולנס הפרטי יהיה גבוה יותר. נסיעה רגילה ברחבי העיר לבית החולים, שמתומחרת באופן רגיל, בשעות העבודה הקונבנציונליות לפי מאתיים וחמישים ₪, עשויה להגיע אף לסכום של שלוש מאות וחמישים ₪.
תמחור לפי מרחקים – נסיעה עירונית לא עולה כפי שעולה נסיעה מחוץ לעיר, והתמחור יהיה גבוה יותר, על פי מספר הקילומטרים שנדרש האמבולנס הפרטי לעבור.

כגון – פינוי רגיל לבית חולים באזור הדרום מתומחר לפי שלוש מאות וחמישים ₪ לכל כיוון, ואילו פינוי של אמבולנס פרטי מאזור הדרום לבית החולים במרכז מתומחר לפי לפחות שש מאות ₪ לכל כיוון.
קנה מידה של עלות בהתאם למספר העובדים – קיימים חולים סיעודיים, שהמצב הרפואי שלהם מחייב סיוע של יותר מבן אדם אחד, מה שבהכרח גובל בעלות רבה יותר.
הצעת מחיר לפי הקומה בבניין משותף – חוץ מהמרחק הגיאוגרפי, אף יש התחשבות בקומה שבה מתגורר החולה, שמחייב סיוע כל זה משפיע בהכרח על העלות של שירותי האמבולנס הפרטי. ככל שהקומה נמצאת למעלה יותר, באופן הזה נהג האמבולנס הפרטי מחויב להשקיע יותר זמן ויותר מאמצים, כדי לקחת ולעלות את החולה לדירתו.

זה אף המניע לכך שהעלות מושפעת אף מדרכי הגישה לנכס. בדירה שיש בה מעלית, תהליך העלייה והירידה ממנה יהיה יותר קל, ולכן יתומחר בפחות כסף, לעומת בית עם מדרגות, שיש לשנע ולתפעל באמצעות כיסא דחליל, או בעזרת מעלון.

שתפו את הפוסט

מאמרים נוספים העשויים לעניין אותך

תפריט נגישות

משרת פראמדיק/ית

איזור: ארצי

למשפחת יוסי אמבולנס דרוש פראמדיק/ית עם נסיון בתחום ובעל/ית תעודת לימודים ורישיון פרמדיק

מלאו את פרטיכם בצירוף קורות חיים ותעודות ונחזור אליכם

יש לצרף קורות חיים ותעודות מתאימות

*המשרות מתייחסות לנשים וגברים כאחד  *רק פניות מתאימות ייענו