שירותי אמבולנס לבתי אבות ומוסדות סיעודיים

שירותי אמבולנס לבתי אבות ומוסדות סיעודיים

שירותי אמבולנס לבתי אבות

שירותי אמבולנס לבתי אבות נדרשים וחיוניים במקרים רבים, לא רק במקרי חירום. אמבולנסים מאפשרים גם לנכים ולמוגבלים להגיע למקומות שונים, בעיקר למקומות שבהם הם מקבלים טיפולים חיוניים.  נגישות וזמינות של שירותי אמבולנס הם חלק מאיכות חיים של מי שהטבע- או הגורל – לא האיר להם את פניו.

הסעה של קשישים אל בתי אבות סיעודיים ומהם מתבצעת, לא אחת, באמצעות אמבולנסים שהותאמו במיוחד לצרכים המיוחדים של קשישים ונכים, אשר מרותקים לכיסאות גלגלים ולא יכולים לעלות בכוחות עצמם. אמבולנסים מצוידים במעלונים ובדרגנועים שונים, שבאמצעותם מועלים הקשישים עם כיסאות הגלגלים שאליהם הם מרותקים.

שירותי אמבולנס שמעניק טיפול נמרץ

חברה מקצועית וותיקה המציעה מגוון שירותי אמבולנס לצרכים וליעדים שונים, כגון הסעות קבועות למי שנזקקים לטיפולי דיאליזה או לקבלת טיפול כימותרפי והקרנות מצוידים בכל הציוד הנדרש להענקת טיפול חירום ולהשגחה רפואית צמודה. אמבולנס שהוא ניידת טיפול נמרץ מופעל על ידי צוות הכולל רופא, פרמדיק, חובש ונהג אמבולנס. האמבולנס מצויד בכל הציוד הרפואי והטכנולוגי שעשוי להידרש להענקת טיפול חירום מציל חיים.

כאשר מדובר בהסעת אנשים מוגבלים – מהם הסובלים מלקויות וממוגבלויות שונות- נדרש לא רק מוצר (אמבולנס) מיוחד אלא גם שירות מיוחד, על ידי אנשים המאומנים לטיפול בהם. מצבם הגופני והנפשי של הנזקקים לשירות זה הוא מורכב ומחייב הבנה ורגישות. ציבור הנזקקים לשירות זה הם אנשים אשר בשל מצבם הם תלויים בזולת וחלק בלתי מבוטל הם זקוק לעזרה בביצוע העלייה אל האמבולנס וירידה ממנו, שצריכות להיעשות בזהירות רבה, תוך שמירה בו זמנית על כללי בטיחות.

שירותי אמבולנס לבתי אבות –  קהל יעד מיוחד הנזקק

שירותי אמבולנס לבתי אבות ומהם שונים משירותי אמבולנס רגיל בפרט ורכב הסעות בכלל. נדרשת הסמכה מיוחדת הנובעת מקהל היעד שאליו מיועד השירות, ובהינתן  מגבלות ידועות מראש, המחייבות רגישות וזהירות יתרות. שירות זה מהווה עבור הנזקקים חלק בלתי נפרד מסל השירותים הקבוע והחיוני, אשר לא ניתן לתאר את שגרת חייהם בלעדיו.

כאשר מבררים בית אבות פוטנציאלי עבור קשיש בכלל וקשיש הנזקק באופן סדיר ותדיר הכולל שירותי אמבולנס לבתי אבות המצויד בציוד רפואי מיוחד, נגישות וזמינות של אמבולנס כזה עשויה להוות את אחד השיקולים המרכזיים והמכריעים לבחירה במקום שהייתו של הקשיש. יותר מאשר איכות חיים מדובר על צורך חיים, על צורך קיומי בסיסי.

הרחבה של חופש התנועה המוגבל

יכולת התנועה כמו גם מרחב התנועה של קשישים סיעודיים מוגבל בלאו הכי, אבל האמבולנס המצויד והמותאם להסיע אותם חרף מגבלותיהם מאפשר להם להרחיבו, בד בבד עם התפקיד והייעוד העיקרי שלו- לאפשר להם להגיע לטיפולים בבתי חולים שונים.

ניתן לראות בשירות חיוני זה ביטוי לאמרה אל תשליכני לעת זקנה ככלות כוחי על תעזבני ומימושה כחלק בלתי נפרד ממחויבותה המוסרית של החברה כלפי הזקנים בכלל והזקנים התשושים והסיעודיים בפרט.

שתפו את הפוסט

מאמרים נוספים העשויים לעניין אותך

אמבולנס יוסי אירוע נובה

אמבולנס, פסטיבל נובה

האמבולנס הובא מחניון רעים, בו התקיים פסטיבל הנובה. בבוקר ה7/10, כאשר מתחיל הירי הרקטי לעבר העוטף, מופסקת המסיבה והחוגגים מתחילים להתפנות מהאוזר. מחבלים שמתמקים בצומת

יוסי-אמבולנס---ניידות-טיפול-נמרץ

דיגום אמבולנס

אמבולנס הוא כלי רכב המשמש להסעת אנשים הזקוקים לסיוע וטיפול רפואי בבית החולים. דיגום ובניית אמבולנס כולל כמה אלמנטים מרכזיים. לחלק החיצוני יש בדרך כלל

אמבולנסים יוסי אמבולנס

שירותי אמבולנס

עמוד הבית מאמרים וחדשות שירותי אמבולנס אנשי המקצוע בתחום רפואת החירום מספקים פתרונות למצבים חירום רפואיים בשירות שזמין על ידי חברת יוסי אמבולנס, עם צוותים

רכבי ההצלה בחברה

עמוד הבית מאמרים וחדשות רכבי ההצלה בחברה אמבולנס מיועד לטיפול במקרים של רפואה דחופה וטיפול נמרץ, העברת חולים, קשישים ואנשים בעלי מגבלות תנועה בכל חלקי

תפריט נגישות

משרת פראמדיק/ית

איזור: ארצי

למשפחת יוסי אמבולנס דרוש פראמדיק/ית עם נסיון בתחום ובעל/ית תעודת לימודים ורישיון פרמדיק

מלאו את פרטיכם בצירוף קורות חיים ותעודות ונחזור אליכם

יש לצרף קורות חיים ותעודות מתאימות

*המשרות מתייחסות לנשים וגברים כאחד  *רק פניות מתאימות ייענו