כיסא פינוי וחילוץ

כסא פינוי וחילוץ חשמלי – המיועד להורדה והעלאה בקלות – עם פטנט זחליל מיוחד. הוא הפתרון למצב חירום כגון שריפה, כאשר המעליות מפסיקות לעבוד, אחרת אין לאנשים עם מוגבלות פיזית דרך להציל את חייהם.

זחליל סגור
כיסא-זחליל-יוסי-אמבולנס

כסא ממונע מטפס מדרגות

כסא חשמלי מטפס מדרגות תחליף מצוין למעלון וזחליל – מתאים לחדרי מדרגות צרים.
הפעלת הכסא פשוטה ומאפשרת למפעיל שליטה מלאה במהירות הגלישה.

החברה היחידה המתכננת ומייצרת בעצמה כסאות לפינוי וחילוץ המתאימים לחדרי המדרגות בישראל. 

כיסא פינוי וחילוץ

ברור הוא שאנשים המרותקים לכסא גלגלים, אנשים עם לקות ראיה, קשישים, חולים ועם מגבלות תנועות אחרות ישארו תקועים בקומה בה הם נמצאים ברגע הסכנה, בעוד שהאחרים יחלצו את עצמם תוך ריצה במדרגות אל מחוץ לבניין הבוער.

על מנת לתת פיתרון ישים לבעיה חברתנו פיתחה מוצר זול, יעיל ובטיחותי – כסא פינוי וחילוץ מהיר ואיכותי.

הכסא בנוי מארבעה גלגלים להסעתו במישור ומגלשיים מיוחדים לירידה במדרגות. הפעלת הכסא פשוטה ומאפשרת למפעיל שליטה מלאה במהירות הגלישה. לשם העלאת אנשים מהמקלט הוספנו לכסא שלוש ידיות המאפשרות להרימו במעלה המדרגות בסיום מצב החירום. הכסא עשוי מסגרת אלומיניום הצבועה בתנור תעשייתי ועליה מולבש כיסוי פלסטיק גמיש הניתן לשטיפה והחלפה.

להצלת חיים חובה שיהיה כסא חילוץ בכל קומה בכל בית מלון, בניין משרדים, בניין מגורים, בית אבות ובית חולים.

כיסא-זחליל-יוסי-אמבולנס

כיום לא מעט אנשים מתגוררים בבניינים ללא מעליות, אחרים בבתים פרטיים עם שני מפלסים ללא מעלון ביתי המחבר ביניהם. לאוכלוסייה זו אנו מציעים את הכסא החשמלי שעולה ויורד במדרגות, המתאים לסוגים שונים של מדרגות ולמירב המידות של חדרי המדרגות בישראל שהם צרים ביחס למדינות אחרות בעולם.

כיסא הזחל הוא פיתוח מיוחד המותאם לירידה למקלטים ולחדרי ביטחון הנמצאים במרתפים ולעלייה מהם – מהווה פתרון מצוין להנגשה בעת חירום.

תגובה מיידית במצבי חירום מצילה חיים!

כסא חילוץ הוא אביזר חובה על מנת לאפשר לכל אחד
להיחלץ ממצבי חירום המגיעים באופן פתאומי ולא מתוכנן.

למשרד הבריאות קריטריונים מחמירים בנוגע למי שרשאי לקבל עזרה במימון הרכישה עבור כסא עולה מדרגות. לפי דוח המשרד מ2016 חולפים כ-60 יום עד לקבלת תשובה לגבי זכאותו של הפונה.
מדוח משרד הבריאות לגבי מימון זחליל/כסא עולה מדרגות לשנת 2016

 https://www.health.gov.il/PublicationsFiles/rehab_2016.pdf

אנחנו החברה היחידה בישראל המייצרת את הכסאות בעצמנו. לאחר סקר מקיף שכלל נסיעות לאירופה ולסין בחרנו במפעל האמין ביותר לייצור כסאות לעלייה במדרגות, בדקנו שהמפעל המייצר עבורנו מחזיק בכל התקנים הנדרשים, כגון: ISO 9001 לאיכות המוצר, תקן CE למכירה באירופה, תקן FDA למכירה בארצות הברית ותקן בינלאומי 13485 ליצור מוצרים רפואיים. מספר פעמים בשנה אנו נוסעים לסין להציע שכלולים (לדוגמא: בשל חדרי מדרגות צרים בישראל הוספנו לכסא גלגל חמישי המאפשר שימוש בטוח יותר) וללמוד כיצד לתחזק ולטפל בכסאות.
אחזקה – אנו מפעילים בישראל מעבדה מוסמכת מטעם המפעל המייצר, ברשותנו חלקי חילוף לכל המוצרים.
בטיחות – אנו מפרסמים הוראות בטיחות מפורטות ומדויקות לתפעול הכסא בערוצים שונים: אתר החברה, סרטונים ביוטיוב ובחוברת הפעלה המגיעה עם המוצר. אנו מקפידים שמפעיל הכסא יקבל הדרכה לשימוש נכון במוצר.
הגינות – אנו חברה משפחתית ועזרה לזולת ומחויבות מוסרית מהווים את המסד לפעילותנו העסקית.

להבדיל מחברות אחרות הנותנות אחריות יבואן, מאתנו תקבלו אחריות ייצרן. מערך האחזקה שלנו מיומן ומקצועי וכולל אנשי תחזוקה, מעבדה ושלוש תחנות שירות.

החיכוך ברצועות הגומי מונע את החלקת הכסא והמנוע החשמלי מווסת את מהירות הכסא בעת גלישתו. בנוסף לכך קיים מנגנון העוצר את הכסא ברגע שעוזבים את לחצן ההפעלה.

התקלה הנפוצה ביותר היא סוללה לא טעונה. על הסוללה ישנו מחוון המורה מתי יש להטעינה. בעת הטענת הסוללה יש להעביר את המפסק שעל הסוללה למצב 1. ניתן תמיד להתקשר למרכז התחזוקה ולבקש להתייעץ עם טכנאי.

רבים פונים אלינו בשאלה: מדוע אין אנו מתקינים בכסא לעליה וירידה במדרגות שלנו מנגנון של מכון צומת?

התשובה היא: בטיחות!
ברגע שאנו משנים מעגלים אלקטרונים בתוך הפיקוד מוסרת אחריות היצרן על הכסא לגבי מנגנוני הבטיחות והפעלתו.
לפי ההנחיות של מכון צומת נדרשות לעבור שלוש שניות בין הלחיצה על מפסק הכיבוי ועד להפסקה מוחלטת של המנוע. כאשר הכסא מגיע לסוף המדרגות ונדרש לעצור אותו יש לעשות זאת מיד. שהות שלוש שניות לפני עצירה יכולה לגרום לתאונה קשה.

מעוניינים לקבל ייעוץ לגבי כיסא פינוי וחילוץ?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם.

מוצרי החברה איכותיים, בטיחותיים, קלים ונוחים לתפעול. במוקד פיתוח המוצרים נמצאים הלקוחות; צרכיהם המיוחדים ומידת יכולתם לרכישת כלים מתאימים המשנים את איכות חייהם מבחינת הניידות והבטיחות.

לקהלים שונים אנו מציעים מוצרים לניידות במדרגות התואמים את המצבים השונים. ללקוחות פרטיים אנו מציעים את הכסא החשמלי המשנה מיידית את מצבם של האנשים הנמצאים כלואים בבית בלי יכולת לצאת החוצה כי המדרגות יוצרות עבורם מכשול בלתי עביר. השימוש בכסא יוצר מהפך באיכות החיים.

כיסא פינוי יוסי אמבולנס

תפריט נגישות

משרת פראמדיק/ית

איזור: ארצי

למשפחת יוסי אמבולנס דרוש פראמדיק/ית עם נסיון בתחום ובעל/ית תעודת לימודים ורישיון פרמדיק

מלאו את פרטיכם בצירוף קורות חיים ותעודות ונחזור אליכם

יש לצרף קורות חיים ותעודות מתאימות

*המשרות מתייחסות לנשים וגברים כאחד  *רק פניות מתאימות ייענו