הזמנת רופא לשירות בבית

להזמנת רופא עד לבית

1920, ד"ר הלל יפה רכוב על סוסו בדרך לעוד לקוח מרוצה.
2021 – הסוס נשאר באורוה והרופא יגיע עד אליך כנראה ברכב ממונע.
הידיעה שבכל מצב, חורף או קיץ, בוקר או לילה, עומדת בפניכם האפשרות להזמין בעת הצורך רופא שיגיע אליכם עד הבית היא בהחלט ידיעה מרגיעה.
שירות רופא עד הבית יעניק טיפול בסימפטומים ובתסמינים הנוכחיים בגינם הוזמן הרופא ויהיה אמון על המשך הטיפול תוך שמירה על איכות חיי המטופל.

רופא עד הבית

מתי להזמין רופא עד הבית

לא אחת רופא עד הבית הוא הרבה מעבר למותרות או נוחות רגעית. ישנם חולים מורכבים אשר כל יציאה מהבית עלולה להוות עבורם סיכון בריאותי בטח ובטח כשהיעד הוא קופ"ח או מיון שם הסיכון להידבק במחלה משנית עולה. לעיתים אף עצם הנסיעה המטלטלת עלולה לסכן את בריאותם ולייצר התדרדרות נוספת. לפיכך הזמנת רופא איננה רק במצבים דחופים שאינם סובלים דיחוי אלא גם במקרים קלים יותר בהם עצם ניוד החולה מהווה סיכון בריאותי.

גם כשהילד חולה

מכירים את הסיטואציה שאתם או ילדכם חולים ממש עכשיו, אבל תור לרופא משפחה שלכם יש רק בשבוע הבא? זו בדיוק הסיטואציה שבה ביקור רופא עד הבית ייתן לכם את המענה הרצוי ובמקרים בהם ישנה דחיפות לראות רופא היום, רופא עד הבית ימנע את הצורך לרוץ לחדר מיון תוך שאתם מבטיחים לעצמכם בפעם הבאה לתאם עם החיידק מראש.

כמה עולה רופא עד הבית

תמחור השירות רופא עד הבית משתנה על פי כמה פרמטרים- האם האירוע הסתכם בשיחת ייעוץ טלפונית עם רופא, האם מסובסד ע"י קופת החולים, ישנן חברות העובדות עם כל קופות החולים וכאלו שרק עם חלקן ואז המחיר יהיה מלא. בד"כ ינוע בן 300-500 ₪ לביקור ויכלול כמובן גם מרשמים ומתן תרופות.

לחצני מצוקה – לישון טוב בלילה

אם יש לכם הורים בגיל השלישי בין אם הם סובלים ממחלות רקע, חולים שבריריים ומורכבים ובין שפשוט חיים לבד, תחושת הביטחון שלכם ושלהם היא בעלת חשיבות גדולה לשקט הנפשי שלכם. חשוב לדעת הכל במה שקשור להזמנות אמבולנס ובכלל אם הוריכם זכאים לגמלת סיעוד הם זכאים גם ללחצן מצוקה.
לחצן מצוקה הוא מכשיר לקישור המנוי עם המוקד רפואי במקרה של מצוקה רפואית או מצב דחק. הם מסופקים לזכאים במסגרת גמלת סיעוד ומותקנים ע"י חברות המאושרות ע"י בטל"א. בעזרת הלחצן יכול הקשיש להזעיק עזרה ללא צורך בחיוג ובלחיצת כפתור בודדת. לחצן מצוקה מסייע בצורה משמעותית במקרי חירום ומציל חיים. קיימים לחצני מצוקה המותקנים על הקיר ולחצנים ניידים הנישאים על גוף הקשיש שיתרונם הבולט הוא היכולת להשתמש בהם בכל מקום בו נמצא האדם ובכך במקרים כגון נפילה יכול הקשיש להפעיל את לחצן המצוקה מבלי הצורך לזוז. לחצני המצוקה מעניקים שקט נפשי לבני משפחתו של הקשיש וכמובן לקשיש עצמו.
אם המצב אקוטי בו נדרשת בכל זאת הגעה מיידית לבית החולים אל תהססו להזמין ניידת טיפול נמרץ (נט"ן) שהיא קצת יותר מאמבולנס רגיל ומאפשרת טיפול מתקדם כבר במהלך הנסיעה לבית החולים.
ובאופן כללי עדיף תמיד לשמור בשוטף על הבריאות ולהקדים תרופה למכה. רפואה משלימה בהחלט יכולה לעזור בכך אבל זה כבר לסיפור אחר.. :)

שתפו את הפוסט

מאמרים נוספים העשויים לעניין אותך

אמבולנס יוסי אירוע נובה

אמבולנס, פסטיבל נובה

האמבולנס הובא מחניון רעים, בו התקיים פסטיבל הנובה. בבוקר ה7/10, כאשר מתחיל הירי הרקטי לעבר העוטף, מופסקת המסיבה והחוגגים מתחילים להתפנות מהאוזר. מחבלים שמתמקים בצומת

יוסי-אמבולנס---ניידות-טיפול-נמרץ

דיגום אמבולנס

אמבולנס הוא כלי רכב המשמש להסעת אנשים הזקוקים לסיוע וטיפול רפואי בבית החולים. דיגום ובניית אמבולנס כולל כמה אלמנטים מרכזיים. לחלק החיצוני יש בדרך כלל

אמבולנסים יוסי אמבולנס

שירותי אמבולנס

עמוד הבית מאמרים וחדשות שירותי אמבולנס אנשי המקצוע בתחום רפואת החירום מספקים פתרונות למצבים חירום רפואיים בשירות שזמין על ידי חברת יוסי אמבולנס, עם צוותים

רכבי ההצלה בחברה

עמוד הבית מאמרים וחדשות רכבי ההצלה בחברה אמבולנס מיועד לטיפול במקרים של רפואה דחופה וטיפול נמרץ, העברת חולים, קשישים ואנשים בעלי מגבלות תנועה בכל חלקי

תפריט נגישות

משרת פראמדיק/ית

איזור: ארצי

למשפחת יוסי אמבולנס דרוש פראמדיק/ית עם נסיון בתחום ובעל/ית תעודת לימודים ורישיון פרמדיק

מלאו את פרטיכם בצירוף קורות חיים ותעודות ונחזור אליכם

יש לצרף קורות חיים ותעודות מתאימות

*המשרות מתייחסות לנשים וגברים כאחד  *רק פניות מתאימות ייענו